Myslite ekonomicky

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál. Použitie Originálnych dielov je však pri niektorých opravách finančne náročnejšie. Čo s tým?


Pre vozidlá v najlepších rokoch

Hlavne majitelia starších vozidiel sú vo väčšej miere citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.


Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® sú pravé Volkswagen diely

Zatiaľ, čo Originálne diely Volkswagen® a Originálne výmenné diely Volkswagen® sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov. Aj napriek tomu si môžete byť istí, že tieto diely boli vytvorené s rovnakou technologickou kompetenciou spoločnosti Volkswagen AG.

Špecifické normatívy pre výrobu Ekonomicky výhodných dielov Volkswagen® sa vypracovávajú spolu s technickým vývojom a koncernovou kontrolou kvality v náročnom vývojovom procese a aktuálne sa modifikujú. Pri ich výrobe sa menia stavebno-konštrukčné znaky, prispôsobujú sa použité materiály a zároveň sa redukuje aj rozmanitosť variantov. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25% nižšia ako pri Originálnych dieloch Volkswagen®.

Zníženie nákladov pri výrobe Ekonomicky výhodných dielov vyplýva z inteligentnej modifikácie dielu a zo znižovania počtu modelových variantov. V porovnaní s Originálnymi dielmi napriek tomu nevznikajú žiadne nevýhody vzhľadom na funkčnosť a kvalitu. Napríklad pri výfukových systémoch v Ekonomicky výhodnom variante sa používa pohliníkovaná oceľ namiesto akostnej ocele, čo je bežné na trhu s dielmi určenými pre staršie vozidlá. Tým sa umožňuje veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® zahŕňajú celý rad štandardných dielov použiteľných v rámci údržby vozidla alebo v prípade opotrebenia, ako sú brzdové kotúče a obloženia, štartovacie batérie, alternátory, tlmiče pruženia, atď. Tento sortiment sa neustále zlepšuje a rozširuje. Samozrejme, aj na tieto diely sa poskytuje štandardná dvojročná záruka.

 

Viac informácií o Ekonomicky výhodných dieloch získate u vášho » Volkswagen partnera.

 

Šetrite na správnom mieste.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Pre vozidlá v najlepších rokoch.
Majitelia starších vozidiel sú oveľa viac citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Všetko čo Váš starší Volkswagen potrebuje.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® - vaše plus.
  • Prispôsobené potrebám starších vozidiel
  • Kontrolovaná kvalita
  • Atraktívne ceny
  • Kompletné balíky vrátane montáže
  • Široký sortiment