Zatvoriť menu
Zatvoriť

Fascinujúci dizajn

Volkswagen prezentuje modelom Arteon vozidlo, ktorého sila a výrazná osobnosť dáva každému dňu niečo navyše.

Exteriér

Dizajn, ktorý vyráža dych

Milujete športovo prémiový vzhľad modelov kupé, no nechcete sa vzdať komfortu a veľkorysého priestoru? Potom nám dovoľte, aby sme vám predstavili nový Arteon: esteticky prepracované a dynamické vozidlo z každého uhla pohľadu.

Viac informácií

Elegance a R-Line

Prémiová výbava od elegantnej až po športovú

Pre všetkých, ktorí chcú viac - výbava R-Line a Elegance ponúka komfort, športový temperament a dizajn na najvyššej úrovni.

Viac informácií

Zadné svetlá

Úchvatný dizajn svetiel

Moderné zadné svetlá s technológiou LED dodávajú modelu Arteon silný výraz a výnimočnú dynamiku. Ich plynulý pohyb svetla sa postará rozruch a tým aj o bezpečnosť.

Viac informácií

Disky

Vyzerá skvele: Ponuka diskov pre model Arteon

V ponuke je široká paleta športových a elegantných diskov z ľahkej zliatiny.

Viac informácií

Komfort

Rovnako pôsobivé ako samotný Arteon sú jeho komfortné systémy. Z každej jazdy urobia jedinečný zážitok, ktorý zaujme všetky vaše zmysly.

Komfort

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Späť na prehľad

Jazdite podľa vašich preferencií

Bez ohľadu na to, či preferujete športový, komfortný, normálny alebo celkom váš osobný štýl jazdy: vy definujete, ako má Arteon jazdiť. Optimalizovaná adaptívna regulácia podvozka DCC nepretržite reaguje na povrch cesty a jazdné situácie. Pre vás je to mimoriadne užitočná funkcia, pretože si môžete užiť vysoký komfort jazdy v kombinácii s optimálnou jazdnou dynamikou.

Interiér

Späť na prehľad

Komfort na najvyššej úrovni

Nekompromisné nároky nového modelu Arteon budete vnímať hneď, ako nastúpite do vozidla. Špičkové komfortné sedadlá, štýlové materiály a veľkorysý priestor na hlavu a pre nohy vám ponúka v sériovej výbave.

Sedadlo ergoComfort

Späť na prehľad

Dokonalý relax a komfort

Oprite sa a vychutnajte si kvalitný interiér s exkluzívnymi materiálmi a komfort na najvyššej úrovni. Postarajú sa o to napríklad mimoriadne pohodlné sedadlá ergoComfort čalúnené kožou "Nappa" v dvoch odtieňoch šedej "Mistral" a "Raven". Vďaka voliteľnému 14-smerovému nastaveniu sedadla s pamäťou a masážnou funkciou, nastaviteľnej bedrovej opierke, ako aj veľkorysej vnútornej výške a veľkorysému priestoru na nohy sa môžete dokonale uvoľniť - už dlho pred príjazdom do cieľa.

Displeje

Späť na prehľad

Zachovajte si prehľad

S inovatívnym digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display a head-up displejom, ktorý je umiestnený v bezprostrednom zornom poli vodiča si zachováte dokonalý prehľad.

Easy Open

Späť na prehľad

Ľahké nakladanie batožiny

S modelom Arteon začína pohodlné cestovanie už pred odjazdom. Batožinový priestor s objemom 563 litrov a veľkorysými rozmermi napriek karosérie typu "fastback" ponúka pre vašu batožinu dosť miesta. A vďaka funkcii "Easy Open" stačí malý pohyb nohou pod zadným nárazníkom a dvere batožinového priestoru sa elektricky otvoria. S elektrickým zatváraním s časovým posunom sa dvere batožinového priestoru stlačením tlačidla opäť zatvoria, batožinu tak môžete veľmi pohodlne naložiť a vyložiť.

Arteon z rôznych perspektív

Asistenčné systémy

Silná pozornosť: Arteon presvedčí svojím prémiovým dizajnom, ale aj potešením z jazdy. Pretože pri asistenčných systémoch, je vždy medzi prvými.

Automatický distančný radar ACC s prediktívnym tempomatom

Udržuje odstup od vozidiel pred vami

Jazdite s odstupom s najužitočnejším asistenčným systémom: s automatickým distančným radarom ACC s prediktívnym tempomatom. Vy si nastavíte maximálnu rýchlosť maximálne až do 210 km/h a systém kontroluje to, aby táto rýchlosť nebola prekročená. Okrem toho udržiava vami nastavený odstup k vozidlu pred vami.⁶

Viac informácií

Area View

Ponúka vám nové perspektívy

Voliteľný priestorový kamerový systém "Area View" pre vás kontroluje okolie vášho vozidla. Pohľad na okolie modelu Arteon naživo prenášajú kamery na obrazovku infotainment systému.

Viac informácií

Lane Assist

Šiesty zmysel v sériovej výbave

Sériový systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" vám pomáha vyhnúť sa dopravným kolíziám pri nechcenom opustení jazdného pruhu.

Viac informácií

Park Assist

Rozšírte si svoje možnosti

So sériovo dodávanými parkovacími senzormi vám Arteon výrazne uľahčuje parkovanie. Okrem toho sa môžete rozhodnúť pre parkovacieho asistenta "Park Assist". Ten v rámci možností daných systémom prepočíta, či sa vozidlo vojde na konkrétne parkovacie miesto.

Viac  informácií

Svetlá

S úchvatným dizajnom

Sila inovácií sa pri modeli Arteon prejaví tiež širokou ponukou možnosti výberu svetiel. Full LED svetlomety s denným svietením s opticky pôsobivým tvarom, ktorý pripomína koniec krídla sú súčasťou sériovej výbavy.

Viac informácií

 

Dynamic Light Assist

Inteligentné osvetlenie cesty

Voliteľná dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" zabezpečuje prostredníctvom automatického ovládania diaľkových svetiel optimálne osvetlenie cesty a skvelú viditeľnosť v premávke.

Viac informácií

Emergency Assist

Pomocné systémy pre prípad núdze

Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Viac informácií

Traffic Jam Assist

Asistuje v dopravnej zápche

Na želanie dodávaný systém Traffic Jam Assist využíva osvedčené funkcie ako automatický distančný radar ACC a asistenta zachovania jazdného pruhu Lane Assist, aby vám umožnil pohodlnú jazdu v dopravnej zápche.

Viac informácií

Jazda

S predvídavými systémami

Či už riešite neprehľadnú dopravnú situáciu alebo spomalenú premávku - Arteon vás podporuje pomocou inovatívnych asistenčných systémov. Je to dobrý pocit, keď ste v kritickej situácii o krok vpred.

Viac informácií

Car-Net App-Connect
Car-Net „Security & Service"
Car-Net „Guide & Inform"

Stopercentná konektivita

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Podpora v prípade núdze

Kedy vás čaká ďalšia návšteva servisu? Aká plná je nádrž? Online služby Car-Net "Security & Service" vám prostredníctvom internetu ponúkajú prístup k dôležitým údajom vozidla, ale aj priame spojenie s partnerom Volkswagen. Pri vážnej nehode vám funkcia núdzového volania zabezpečí pomoc.

Nejazdite viac bez pripojenia na internet

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac možností.

Zvuk

Precestujte svet hudby

Znie to skvelo: Arteon je sériovo vybavený rádiom "Composition Media" s jednoduchým ovládaním prostredníctvom štandardne dodávanej senzoriky priblíženia.

Viac informácií

Navigácia

Navigácia môže byť taká komfortná

Voliteľný navigačný systém "Discover Media" vás v modeli Arteon podporuje v tom, aby ste do vášho cieľa našli vždy tú najlepšiu cestu.

Viac informácií

Telefonovanie

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie

Už viac nemusíte zmeškať žiadny hovor a napriek tomu sa môžete sústrediť na jazdu a premávku. Pre pohodlné telefonovanie počas jazdy.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen