Nový up! GTI

Atlét v malom formáte. Malý, ale neprehliadnuteľný. Už pri prvom pohľade je jasné to, že tu prichádza najšportovejší up! všetkých čias. A najsilnejší. Zabezpečí to motor 1.0 TSI s výkonom 85 kW (115 k). Ani obdivné pohľady s ním neudržia krok.

Vlastnosti.

Viac GTI na gram.

Predné partie

Malý, ale neprehliadnuteľný. Už pri prvom pohľade je všetko jasné: up! GTI robí česť svojmu menu. Sebavedomo prezentuje bočné GTI pruhy*. A aj každý ďalší detail - od športového dizajnu predných partií a masky chladiča cez stmavené zadné bočné okná až po viditeľne červené brzdové strmene - je prísľubom: jedinečného pocitu z jazdy v modeli GTI, aj keď je komprimovaný na dĺžku 362,8 cm.

 

* Prosím, zoberte na vedomie právne upozornenie k záruke produktu: Na dekoračných fóliách sa môžu, predovšetkým pri priamom slnečnom žiarení, po jednom až troch rokoch alebo vo veľmi teplých podnebných pásmach už po roku objaviť stopy používania a starnutia. Ak zostane dekoračná fólia dlhší čas na vozidle, môžu vzniknúť viditeľné rozdiely medzi odtieňom laku karosérie v oblasti chránenej fóliou a v nezakrytej oblasti.                

Závistlivé pohľady sú zaručené.

Zadné partie

Dynamika a nízka hmotnosť v jednom. Niet divu, že model up! GTI nechá ostatných rád za svojím chrbtom. O to dôležitejší je pôsobivý vzhľad jeho zadných partií. Chrómová koncovka, čierny difúzor a zadný spojler naznačujú to, že tu stojí najšportovejší up!, aký kedy existoval.

Žiadne miesto pre slabé povahy.

Interiér

Dominantné GTI gény sa dedia. Jednoducho to spoznáte podľa poťahov sedadiel s charakteristickým GTI karovaným vzorom "clark", krytu palubnej dosky "dash pad" v dizajne "pixels red", hlavice radiacej páky GTI alebo červeného dekoračného prešívania multifunkčného volantu. Tieto a ďalšie detaily v modeli up! GTI, ako sú elegantné chrómové prvky a červené ambientné osvetlenie potešia vaše oči.

Prezentuje sa na ceste. Zaujme dátovými funkciami.

Infotainment

up! GTI ide na plný plyn aj pri systéme infotainment. Vďaka sériovému rádiu "composition phone" v kombinácii so sériovou dokovacou stanicou "maps + more dock" sa maximálnou rýchlosťou prepojí s vašim smartfónom. Prostredníctvom neho sa môžete s vašim modelom up! GTI jednoducho nechať navigovať do cieľa. Vhodná aplikácia vás rýchlo spojí s automobilom, s vašimi priateľmi alebo s vašim playlistom. Voliteľný zvukový systém "beats" vás nadchne svojim skvelým zvukom a výkonom 300 W. Silný zvuk originálneho zvukového systému "beats" je dynamicky rozdelený do celého interiéru vozidla.

 

 

Galéria

Nový up! GTI z rôznych perspektív.

Nový up! GTI z rôznych perspektív.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky