Nový T-Cross.

Flexibilné SUV, ktoré sa prispôsobí každému vášmu želaniu.

Nový model T-Cross je dokonalé viacúčelové vozidlo: Očarí vás nielen svojím výrazným a dynamickým dizajnom, ale aj svojou flexibilnosťou. Vďaka jeho mnohým možnostiam usporiadania vám ponúka viac priestoru pre spontánne výjazdy, dlhšie cesty alebo rozmanitosti všedného dňa.

 

T-Cross produktový film

V každom smere výnimočný.

Inšpirujte sa vozidlom, ktoré nepatrí do žiadnej škatuľky. Je vo všetkých aspektoch jedinečné. Rovnako ako vy.

Všedný deň môže byť taký špeciálny. Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross Style je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover automobilu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Exteriér

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru.

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Interiér
Svetlá
Kolesá
Interiér

Taký individuálny ako váš vkus.

K exkluzívnym prvkom interiéru patrí ambientné osvetlenie, kvalitné sedadlá čalúnené látkou a voliteľné dizajnové balíky výbavy v troch rôznych prevedeniach. Výbava interiéru neponúka len komfort na vysokej úrovni, ale tiež možnosť individualizácie podľa osobných potrieb.

 

Svetlá

Zreteľné argumenty. Už na prvý pohľad.

Nový T-Cross má charizmu aj vďaka svojím svetlám: So sériovo dodávanými dennými LED svetlami a halogénovými svetlometmi sa toto mestské SUV vždy prezentuje v tom najlepšom svetle. S výbavou Style disponuje LED svetlometmi.

Kolesá

Skvelá pre vás: ponuka diskov pre T-Cross.

S akými kolesami váš T-Cross zažiari najviac, závisí len od vás. Pretože vďaka širokej palete diskov* máte z čoho vyberať: 16- až 18-palcové disky z ľahkej zliatiny dodávajú modelu T-Cross veľmi osobný charakter, napríklad  18-palcové čierne, lesklé disky z ľahkej zliatiny "Nevada"**.

* Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.
** Tieto disky z ľahkej zliatiny patria do ponuky divízie Volkswagen R.

 

Priznať farbu. Nový T-Cross je schopný premeny ako žiadny iný: S voliteľným dizajnovým balíkom „Black“, „Energetic Orange“ a „Bambus Garden Green“ od výbavy Life mu dodáte nezameniteľný vzhľad a vytvoríte z neho pravú štýlovú ikonu.

Dizajnový balík "Energetic Orange"

Dotvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu.

Voliteľný dizajnový balík "Energetik Orange" na seba definitívne pritiahne pozornosť. Vďaka vydarenej farebnej kombinácii dekoratívneho dizajnu oranžovej "Energetic Orange" a sivej sa dostanete do farebného útoku a z modelu T-Cross vytvoríte vozidlo, ktoré udáva trendy.

Dizajnový balík "Black"

Vyberte si vlastný vzhľad interiéru.

Páčia sa vám jednoduché farby a športový štýl? Potom sa k vám dokonale hodí dizajnový balík "Black": v interiéri vytvárajú akcenty napríklad dekóry vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení, ktoré pri každej jazde v modeli T-Cross zanechajú trvalý dojem.

 

Dizajnový balík "Bambus Garden"

 Chcete interiér podľa vlastného vkusu? Nech sa páči.

Rozdiel je v správnej kombinácii farieb: Dodajte interiéru vášho vozidla T-Cross farebné akcenty. So  strednou časťou a vnútornými bokmi sedadiel čalúnenými v tyrkysovom, oranžovom a sivom odtieni a s exkluzívnym dekórom v čiernom a sivom prevedení vytvoríte z interiéru miesto, ktoré upúta pozornosť.

 

Vhodný pre tých, ktorí sa neprispôsobujú. Prispôsobte si nový T-Cross podľa vašich predstáv a vyberte si z výbav Life a Style. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, kvalita a komfort výbav budú zodpovedať vaším požiadavkám.

Style

Komfort, ktorý vidíte a cítite.

T-Cross s výbavou Style poskytuje vysoký komfort a širokú paletu výbavy, ako napríklad LED svetlomety, parkovacie senzory, športové komfortné sedadlá a 17-palcové disky z ľahkej zliatiny.

Life

Nastúpte a cíťte sa príjemne.

V modeli T-Cross s výbavou Life sa budete okamžite cítiť príjemne: S výbavou ako klimatizácia, sklopné operadlo sedadla spolujazdca, multifunkčný volant, ale aj multifunkčný ukazovateľ "plus" sa každá jazda zmení na príjemný zážitok.

Spontánnosť je vždy dobrý plán. Ste skôr spontánny typ človeka? Potom je model T-Cross pre vás ideálnym sprievodcom na cestách. Vďaka sklopnému operadlu sedadla spolujazdca a posuvnej zadnej lavici je priestranný a flexibilne sa prispôsobí vaším želaniam. Jeho digitálny kokpit reprezentuje inovatívny, moderný digitálny prístrojový displej Active Info Display, dodávaný na želanie. Ukáže vám informácie o jazde a zobrazí asistenčné systémy.

Zadné sedadlá
Predné sedadlá
Priestor
Active Info Display
Zadné sedadlá

Zostaňte flexibilný aj na cestách.

T-Cross dokazuje enormne veľkú schopnosť premeny - vďaka posuvnej a delenej zadnej lavici a väčšiemu priestoru pre nohy. V skutočnosti to znamená väčší priestor pre vás a vašich spolucestujúcich, väčší úložný priestor pre vás.

Predné sedadlá

Komfort, ako ho milujete.

Jednoducho zostaňte sedieť: Voliteľná bedrová opierka šetrí vašu chrbticu hlavne počas dlhých jázd autom. A sklopné operadlo sedadla spolujazdca vo vašom modeli T-Cross má len praktickú funkciu: Ponúka užitočný úložný priestor pre batožinu a nákupné tašky.

Priestor

Väčší priestor pre vašu flexibilnosť.

Túžite po väčšom priestore? Môžete ho mať: T-Cross vám svojím všestranným interiérom a veľkým batožinovým priestorom ponúka veľa miesta pre pasažierov, batožinu a všetko potrebné na spontánne výlety.

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Analógové prístroje sú minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka informácie, ktoré zobrazujú viac ako len rýchlosť a stav paliva.

Emócie vo vysokom rozlíšení. Či už potrebujete aktuálne dopravné informácie pri jazde, pomocou navigácie chcete dosiahnuť váš cieľ alebo len chcete počúvať vašu vlastnú hudbu – T-Cross vám ponúka rôzne možnosti pohodlného a jednoduchého použitia modernej techniky.

Rádio a navigácia

Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému.

Sú pre vás rádio a spoľahlivá navigácia absolútnou nutnosťou? Dobre. Rádiá a navigačné systémy v modeli T-Cross vás na cestách bavia farebným dotykovým displejom, až šiestimi reproduktormi a rôznymi možnosťami pripojenia. Navigačný systém "Discover Media" vás nadchne svojím 20,3 cm (8") veľkým displejom a intuitívnou navigáciou - ktorú môžete doplniť o informácie v reálnom čase pomocou užitočných online služieb systému Car-Net.

Konektivita
Telefonovanie
Hudba
Konektivita

S pripojením ku všetkému, čo je pre vás dôležité.

So smartfónom ste na internete takmer vždy. Prečo teda nie aj s vašim vozidlom T-Cross? Vďaka systému Car-Net "Guide & Inform" bude váš všedný deň o niečo jednoduchší a do cieľa prídete uvoľnenejší. Čoskoro sa nebudete chcieť vzdať užitočných informácií a praktických funkcií. A prostredníctvom systému Volkswagen Connect App máte všetky dôležité údaje o vozidle vždy pod kontrolou.  

Telefonovanie

Uľahčí vám komunikáciu.

Väčší výkon pre mobilný telefón, tablet a MP3 prehrávač. Jednoduché pripojenie mobilných zariadení pomocou USB rozhrania. Mobilné telefóny so štandardom Qi môžete nabíjať veľmi pohodlne: Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať.

Hudba

V hudobnom raji: so zvukovým systémom Beats a Apple Music.

Užite si s Apple Music vašu obľúbenú hudbu vo vozidle T-Cross: vďaka streamovaniu máte na výber z viac ako 50 miliónov skladieb! Apple Music môžete používať bezplatne* po dobu 6 mesiacov - offline a online. Dokonca v kombinácii s výkonným zvukovým systémom "beats", ktorý sa postará o dokonalý zvuk.

* Platí len pre individuálne členstvo; pre existujúcich členov 3 mesiace zdarma; pre nových členov Apple Music 6 mesiacov zdarma. » www.vw.sk/apple-music

Vybočte z radu, nie z jazdného pruhu. Asistenčné systémy v modeli T-Cross prispievajú k väčšiemu komfortu jazdy a podporujú vás v tom, aby ste kritické situácie zvládli alebo sa im úplne vyhli. Aj keď túto technológiu vždy nepostrehnete, je príjemné vedieť, že ju máte k dispozícii.

Bezpečnosť
Jazda
Parkovanie
Bezpečnosť

Jeho 5 hviezdičiek vám dá istotu.

Pri testoch Euro NCAP sú nové vozidlá intenzívne testované: nárazovými skúškami, ale tiež ďalšími skúškami, ktoré overia aktívnu a pasívnu bezpečnosť. Vzhľadom na to môžete byť pokojný, pretože  T-Cross získal 5 hviezdičiek, teda najvyššie hodnotenie. Vďaka čomu patrí k najbezpečnejším automobilom v svojej triede.

*Zdroj: Euro NCAP, ďalšie informácie nájdete na stránke http://www.euroncap.com/

Jazda

Nehádajte sa o tom, kto smie šoférovať.

Riadiť model T-Cross vám bude robiť radosť. Prispieť k tomu môžu tiež praktické asistenčné systémy, vďaka ktorým bude mnoho situácií jednoduchších a komfortnejších. Doprajte si napríklad na dlhých cestách väčší komfort a využite pri jazde podporu asistenčných systémov.

Parkovanie

Jazda nás baví. A teraz už aj parkovanie.

Parkovanie sa môže stať skúškou trpezlivosti. Preto je skvelé, že vám vie T-Cross na želanie ponúknuť parkovacích asistentov, s ktorými je parkovanie také jednoduché.