Nový Sharan Všade doma.

Všade doma

Vrátiť sa domov je pre mnohých rovnako príjemné ako odcestovať preč. Je praktické, keď teraz možno spojiť oboje - s modelom Sharan. Lebo vďaka jeho flexibilnej koncepcii vnútorného priestoru, praktickým bočným posuvným dverám a maximálnemu komfortu na všetkých troch radoch sedadiel sa v ňom cítite skoro ako na obľúbenej sedačke. A ešte k tomu pridajte štýlový exteriér a exkluzívne materiály v interiéri.

Voľte veľký priestor.

Čo robí domov pre mnohých takým pekným? Veľa priestoru a svetla. Sharan ponúka dostatok z oboch. Jeho flexibilná koncepcia vnútorného priestoru s maximálne siedmimi sedadlami presvedčí pri všetkých variáciách. Viac svetla a čerstvého vzduchu vám poskytne na želanie dodávané veľkorysé panoramatické výklopné a posuvné strešné okno z tónovaného skla s elektrickou žalúziou, ktorá sa dá plynulo zatiahnuť aj pri otvorenom okne. Tak môžete sami rozhodnúť, koľko slnka vpustíte do vášho modelu Sharan.

Keď sa do auta musia zmestiť väčšie predmety.

Prepravu dlhších predmetov umožňuje kompletne sklopné operadlo spolujazdca. A vďaka systému sklápania sedadiel "EasyFold" je Sharan so svojím neobyčajne variabilným batožinovým priestorom s maximálnym objemom 2 430 litrov pripravený na takmer každý veľký transport.

Galéria

Sharan z rôznych perspektív.

Sharan z rôznych perspektív.

Infotainment Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Car-Net Guide & Inform
Rádio a navigácia
Car-Net App-Connect
Príprava pre mobilný telefón "Comfort"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách.

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" dodávanou na želanie, budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist"

Udržujte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad.

Pri dlhých cestách na monotónnych trasách, zužujúcich sa jazdných pruhoch a úzkych cestách prvej triedy môže vaša koncentrácia klesať. Ssystém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" vám pomáha lepšie zhodnotiť tieto jazdné situácie a minimalizovať riziká.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vás podporuje pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Efektívnosť

TDI

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI pracujú s modernou technológiou Common rail a sú optimalizované tak, aby boli úsporné a dynamické.

TSI

Rozhodnite sa pre potešenie z jazdy s rozumom.

Benzínový motor TSI predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a úspornosti. Z vysokého krútiaceho momentu profitujete totiž už pri nízkych otáčkach.

Dvojspojková prevodovka DSG

Ušetríte si radenie, nie potešenie z jazdy.

S touto prevodovkou jazdíte úsporne a dynamicky. Dvojspojková prevodovka DSG umožňuje plynulé radenie rýchlostných stupňov bez straty krútiaceho momentu. Pritom spája prednosti manuálne a automatickej prevodovky.

BlueMotion Technology

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam.

Keď sa rozhodnete pre Volkswagen s BlueMotion Technology, získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráce rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva.

Komfort

Integrované detské sedačky

Vaše deti sedia pohodlne a bezpečne.

Na želanie vám dodáme Sharan s až dvomi integrovanými detskými sedačkami. Mysleli sme aj na pohodlie vašich malých pasažierov.

Elektrické otváranie dverí batožinového priestoru

Tieto dvere môžete otvoriť aj pomocou tlačidla.

Na želanie sa dvere batožinového priestoru otvoria a zatvoria pomocou tlačidla - praktická funkcia pre všetkých, ktorí si chcú občas dopriať pohodlie.

Easy Open

Podá vám ruku, keď nemáte ani jednu ruku voľnú.

Túto funkciu budete milovať, hlavne vtedy, keď nebudete mať ani jednu ruku voľnú: Vďaka na želanie dodávanému bezdotykovému otváraniu veka batožinového priestoru "Easy Open" otvoríte batožinový priestor jednoduchým pohybom nohy.

Klimatizácia "Climatronic"

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje pri jazde.

Je vám príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzitým? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 3-zónovou klimatizáciou "Climatronic" budú večné diskusie minulosťou.

Elektrické posuvné dvere

Tlačidlom otvoríte a zatvoríte posuvné dvere.

"Sezam otvor sa" - na želanie dodávané elektrické posuvné dvere modelu Sharan sa otvárajú a zatvárajú takmer ako pri vyslovení čarovnej formulky.

Pakety sedadiel

Ponúkajú flexibilitu a relax.

Rodina, priatelia, kolegovia: Pri siedmich sedadlách si miesto nájde každý. A vďaka funkcii Easy Entry môžu do vozidla pohodlne nastúpiť aj cestujúci v treťom rade sedadiel.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video