VW Golf GTI:

Disky

Nevtieravé a súčasne nápadité. Hneď ako sa s diskami "Brooklyn" objavíte spoza rohu, pritiahnete na seba všetky pohľady. Výrazné disky z ľahkých zliatin so športovými pneumatikami 225/45 R 17 dotvárajú dynamický štýl GTI a prezentujú silnú osobnosť. Jedinečným spôsobom umocňujú sebavedomý vzhľad bočných línií modelu Golf GTI.

Váš Golf GTI môže byť na želanie ešte športovejší. Napríklad s 18-palcovými diskami z ľahkých zliatin "Milton Keynes" s čiernym a lešteným povrchom. Ak vám tieto disky ešte stále nie sú dostatočne nápadné, potom si môžete vybrať voliteľné leštené 19-palcové disky z ľahkých zliatin "Bresca" s piatimi lúčmi v dizajne Y alebo 19-palcové disky z ľahkých zliatin "Santiago" s leštenými skríženými lúčmi. Obidva varianty diskov pochádzajú z exkluzívnej divízie Volkswagen R a napriek ich imponujúcej veľkosti pôsobia veľmi odľahčene. Bez ohľadu na to, pre ktoré sa rozhodnete, vždy budú doplnené červenými brzdovými strmeňmi.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť