Teraz môžete

Nový Volkswagen ID.3 1ST

Revolúcia namiesto evolúcie

S modelom ID.3 začína nová éra elektromobility. Zažite elektrizujúci výkon, revolučný dizajn a dojazd vhodný pre každodenné povinnosti. Budúcnosť je pripravená. Nastúpte teda a rezervujte si teraz jeden z modelov exkluzívnej edície: ID.3 1ST. Výkon: plný krútiaci moment hneď od štartu. Dojazd: až 420 km (WLTP2).

Rezervujte si model ID.3 exkluzívnej špeciálnej edície 1ST.

  • Patrite k prvým záujemcom, ktorí zažijú jazdu v novom modeli ID.3 1ST edition.
  • Zabezpečte si limitovanú špeciálnu edíciu s exkluzívnymi dizajnovými prvkami.
  • Získajte informácie a aktualizácie týkajúce sa elektromobility a nového modelu ID.3 1ST v predstihu.

Prednosti špeciálnej edície ID.3 1ST

Tu môžete pravidelne objavovať nové informácie o tom, prečo je špeciálna edícia ID.3 1ST inteligentnou odpoveďou na výzvy budúcnosti. Ste zvedavý? Potom sa pozrite na to, čo vám môže ponúknuť nová špeciálna edícia ID.3 1ST.

Náskok vďaka udržateľnosti
Krútiace momenty, ktoré prinášajú radosť
Nikdy nekončiace potešenie z jazdy
Elektromobilita pre všetkých
Start Video

Náskok vďaka udržateľnosti

Nič nie je fascinujúcejšie ako budúcnosť. Nové technológie nám otvárajú nové možnosti. Zároveň čelíme veľkým výzvam. Preto je model ID.3 1ST navrhnutý úplne od základov: s čisto elektrickým pohonom. A predovšetkým: s ohľadom na životné prostredie. Je to naše prvé vozidlo s neutrálnou klimatickou bilanciou, ktoré sa odovzdáva zákazníkom, a to vďaka dôslednému znižovaniu emisií CO2 v dodávateľskom reťazci a výrobe. Emisie CO2, ktorým sa nedá zabrániť, sú kompenzované projektmi na ochranu klímy.

Start Video

Krútiace momenty, ktoré prinášajú radosť

ID.3 1ST predstavuje jedinečný, elektrizujúci zážitok z jazdy: ponúka plný krútiaci moment hneď od štartu, konštantne dynamické zrýchlenie a výkon, ktorý zrýchli váš tep. Ak chcete zažiť tento pocit, musíte ho riadiť.

Start Video

Nikdy nekončiace potešenie z jazdy

Špeciálna edícia modelu ID.3 1ST je k dispozícii so stredne veľkou batériou (58 kWh, netto). Sériový model bude v ponuke dokonca v troch variantoch: s malou batériou (45 kWh, netto) s dojazdom až 330 km (WLTP2) a s veľkou (77 kWh, netto) až 550 km (WLTP2). Pre takmer každý cieľ je k dispozícii vhodný model.

Start Video

Elektromobilita pre všetkých

Sériové modely ID. ponúkajú priekopnícku elektromobilitu s najmodernejšou technológiou. Napríklad špeciálnu edíciu ID.3 1ST s exkluzívnymi dizajnovými prvkami, väčšou batériou a väčším dojazdom. Aby čoraz viac ľudí zažilo to, aká je mobilita budúcnosti.

Prvý. Na prvý pohľad

Exkluzívne detaily modelu ID.3 1ST na prvý pohľad prezentujú to, kto je tu prvý: počnúc znakom 1ST a nápadným dizajnom zadného stĺpika cez sponu volantu 1ST a pedále v dizajne Play & Pause, až po špeciálne uvítanie na displeji - toto je vaša špeciálna edícia.

Start Video

Rezervácia

Rezervujte si model ID.3 exkluzívnej špeciálnej edície 1ST.

  • Patrite k prvým záujemcom, ktorí zažijú jazdu v novom modeli ID.3 1ST edition.
  • Zabezpečte si limitovanú špeciálnu edíciu s exkluzívnymi dizajnovými prvkami.
  • Získajte informácie a aktualizácie týkajúce sa elektromobility a nového modelu ID.3 1ST v predstihu.

Niekoľko krokov k exkluzívnej špeciálnej edícii ID.3 1ST

Nastal čas: Práve teraz si môžete zabezpečiť vozidlo z exkluzívnej a limitovanej špeciálnej edície ID.3 1ST. A čo je dôležitejšie: Môžete ho riadiť pred všetkými ostatnými.

Krok 1: Výber predajcu

Vyberte si svojho preferovaného predajcu Volkswagen, kde si neskôr po čísla rezervácie môžete objednať špeciálnu edíciu ID.3 1ST.

Krok 2: Registrácia alebo prihlásenie sa do systému carLOG

Po zobrazení nákupného košíka a kliknutí na položku "Pokračovať k pokladni" sa môžete prihlásiť do systému carLOG. Ešte nie ste zaregistrovaný/-á v systéme CarLOG? Žiadny problém, stačí kliknúť na "Registerovať sa" a postupovať podľa pokynov.

Krok 3: Prijatie všeobecných obchodných podmienok/Predregistrácia newslettera

Po prihlásení alebo novej registrácii a prijatí všeobecných obchodných podmienok a voliteľnej registrácii k odberu ID. Noviniek budete po kliknutí na "Pokračovať" presmerovaný na stránku platby.

Krok 4: Zaplaťte zálohu za rezerváciu a získajte číslo kupónu

Na stránke platby môžete teraz zaplatiť kauciu za rezerváciu vo výške € 1.000,- a rezervovať si exkluzívnu špeciálnu edíciu ID.3 1ST. Platba je možná prevodom na účet. Po zaplatení obdržíte dva e-maily: potvrdenie transakcie a vaše osobné číslo rezervácie, s ktorým si neskôr môžete objednať špeciálnu edíciu ID.3 1ST u vášho predajcu Volkswagen.

Naše nápady pre vašu mobilitu Aby sme v budúcnosti ešte viac zjednodušili elektromobilitu, zostavili sme pre vás najlepšie ponuky pre váš model ID.3.

Vaša domáca nabíjacia stanica: Wallbox
Vyplatí sa to: Volkswagen Financial Services

Vaša domáca nabíjacia stanica: Wallbox

Nebolo by skvelé nastúpiť ráno do nabitého elektromobilu a začať deň plný energie? Preto bude môcť Volkswagen čoskoro ponúknuť "vysokovýkonnú nabíjaciu stanicu" pre domácnosť: Wallbox. Po inštalácii môžete auto jednoducho pripojiť a cez noc nabíjať. Je to ešte pohodlnejšie ako tankovanie. Mimochodom, domáca nabíjacia stanica bude k dispozícii v dvoch verziách s rôznym nabíjacím výkonom.

Vyplatí sa to: Volkswagen Financial Services

Elektromobilita by mala byť prístupná pre každého. Preto budete môcť vaše vozidlo ID.3 čoskoro financovať prostredníctvom atraktívnej lízingovej ponuky. Ponúkame vám rôzne možnosti, aby ste si mohli užiť uvoľnenú mobilitu.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Aký je dojazd elektromobilu?

Fakty namiesto predsudkov

Vízie prítomnosti

Pripravený je vtedy, keď aj vy: ID. Crozz

Vízia elektromobility: ID. Vizzion

Všade byť doma: ID. Buzz