Volkswagen a Apple Music – intenzívny zážitok z hudby počas jazdy. Aktivujte si vo svojom novom modeli Volkswagen služby Car-Net a užívajte si službu Apple Music na šesť mesiacov bez poplatku.

Apple Music – to musíte počuť. Bez ohľadu na to, či používate smartfón Apple alebo Android, so službou Apple Music máte k dispozícii prístup k viac ako 50 miliónom skladieb bez otravných reklám. Počúvať ich môžete online alebo offline. Začnite hudbu streamovať ešte dnes.

Je ťažké prekonať takú veľkú a rozmanitú ponuku: So službami Apple Music si môžete vybrať svojho favorita z viac ako 50 miliónov skladieb. Vašich nových obľúbených umelcov môžete pritom objaviť mimoriadne jednoducho, pretože silnou stránkou služieb Apple Music je personalizácia nastavení, ktoré sú založené na vašich záznamoch a hudbe, ktorú počúvate.

Napriek obrovskej ponuke skladieb je prehľadávanie hudobnej knižnice veľmi jednoduché! Vybrané zoznamy skladieb vytvorené tímom Apple Music a žánrovo rozdelené rádiové stanice sú ideálne pre objavovanie noviniek. Aplikácia sa pravidelne rozširuje o nových umelcov a exkluzívny obsah. Aktuálne správy a informácie o kultúre vám ponúka rádio Beats 1.

Hudobný výber vašich priateľov vás môže tiež inšpirovať: Sledujte ich, aby ste videli, čo počúvajú alebo zdieľajte vaše vlastné najobľúbenejšie hity a playlisty.

Ak chcete šetriť objem svojich mobilných dát, môžete si obsah z Apple Music stiahnuť a prehrávať ho priamo z vášho smartfónu. Takto ste pripravený na všetko, dokonca aj na výpadok mobilnej siete počas jazdy. Pritom vôbec nezáleží na tom, či hudbu streamujete alebo ju počúvate v režime offline: Hudbu z aplikácie Apple Music nikdy nepreruší reklama.

Aplikáciu Apple Music môžete používať nielen prostredníctvom telefónu iPhone a iných zariadení s operačným systémom iOS, ale tiež prostredníctvom vášho počítača, pomocou aplikácie aj prostredníctvom smartfónu s operačným systémom Android. Vďaka Apple CarPlay™ máte priamo vo vašom vozidle Volkswagen plný prístup k vašim skladbám, takže môžete začať streamovať.

Apple Music až 6 mesiacov bez poplatku. Všetkých majiteľov nových vozidiel od modelového roku 2018 delí len pár krokov od šiestich mesiacov čistého zážitku z hudobnej rozmanitosti.

Aby ste si mohli užívať viac ako 50 miliónov skladieb od Apple Music počas jazdy a doma, musíte splniť tieto požiadavky:

  • Byť majiteľom vozidla Volkswagen od modelového radu 2018
  • Váš Volkswagen musí vedieť využívať služby Car-Net a musíte si ich aktivovať ("Guide & Inform" a/alebo "Security & Service")
  • Musíte mať nainštalovanú aplikáciu Car-Net vo vašom smartfóne

Nie ste si istý, či spĺňate tieto požiadavky? Možno vám pomôžu otázky a odpovede na tejto stránke!

Ste pripravený na hudbu podľa vášho vlastného vkusu? Ako registrovaný užívateľ môžete ešte dnes získať váš poukaz na využívanie Apple Music cez aplikáciu Car-Net pre iOS a Android alebo cez portál Car-Net.

» Stiahnuť si aplikáciu Car-Net a zabezpečiť si poukaz - Apple
» Stiahnuť si aplikáciu Car-Net a zabezpečiť si poukaz - Android

» Použiť poukaz  - na portáli Car-Net

Apple CarPlay™ - optimálny spôsob, ako využívať Apple Music vo vašom vozidle Volkswagen. Pre dokonalý zážitok z hudby vám odporúčame spárovať váš iPhone pomocou aplikácie Connect s rozhraním Apple CarPlay™.

Prostredníctvom rozhrania CarPlay™ od spoločnosti Apple môžete ovládať vybrané aplikácie z vášho smartfónu aj počas jazdy. Ovládanie aplikácií je pritom rovnako jednoduché, ako na vašom telefóne iPhone. Hudba, telefón, správy - od prístupu k nim ste vzdialený len na dotyk. A na želanie môžete systém používať aj pomocou hlasových pokynov.

Rozhranie CarPlay funguje s hlasovým ovládaním Siri a je vyvinuté špeciálne pre používanie v aute. Aplikácie schválené pre rozhranie CarPlay sú optimalizované špeciálne pre ovládanie v aute. Vďaka tomu môžete počúvať hudbu, telefonovať, ale tiež prijímať a odosielať správy tak, aby vaše ruky zostali na volante a pohľadom ste mohli sledovať cestu.

» Ďalšie informácie o rozhraní CarPlay

Otázky a odpovede Máte ďalšie otázky? Pripravili sme pre vás odpovede na najčastejšie problémy.

Ako zistím modelový rok môjho vozidla Volkswagen?

Ak chcete zistiť modelový rok vášho vozidla Volkswagen, pozrite sa na 10. miesto vášho identifikačného čísla karosérie (VIN). Písmeno "J" znamená modelový rok 2018, písmeno "K" znamená modelový rok 2019.

Ktoré systémy infotainment sú kompatibilné so službami Car-Net?

Aby ste mohli využívať služby Car-Net, potrebujete navigačný systém "Discover Media" a "Discover Pro" alebo rádio "Composition Media".

S akým operačným systémom môžem využívať Apple Music?

Apple Music je kompatibilný s operačným systémom iOS od verzie 8,4, Apple Watch, Apple TV, Mac, Car-Play, HomePod, PC, operačným systémom Android od verzie 4,3 a Sonos.

Keď sa moje členstvo pri Apple Music skončí: Čo sa stane s mojimi playlistami?

Vaše playlisty zostanú uložené po dobu 30 dní. Ak počas tohto obdobia spojíte vaše Apple ID s iným členstvom, budete mať stále prístup k svojim playlistom.

Bude Apple Music využívať moje mobilné data?

Áno, ak budete službu Apple Music využívať cez mobilné dáta. Apple Music si však môžete užiť aj cez WiFi, hudbu si stiahnete a môžete ju počúvať offline. Pomôže vám to šetriť vaše mobilné dáta. Ak využívate službu Apple Music offline, systém raz za mesiac kontroluje, či je vaše členstvo ešte stále aktívne. Pre tento účel je potrebné online pripojenie k internetu.

Môžem využívať Apple Music na viacerých zariadeniach súčasne?

Aj keď vaše Apple ID môže byť nainštalované na desiatich zariadeniach súčasne, v rovnakom čase môžete prehrávať hudbu len na jednom zariadení. Prehrávanie hudby na jednom zariadení sa zastaví hneď, ako ju začnete prehrávať na druhom zariadení.

 

*Platí len pre individuálne členstvo; pre existujúcich členov 3 mesiace zdarma; nedá sa kombinovať s inými ponukami a akciami; po ukončení bezplatnej doby sa členstvo automaticky predĺži. Kód je platný 12 mesiacov. Kód poukážky nie je určený na ďalší predaj, nemá predajnú hodnotu a pri strate alebo krádeži sa nedá nahradiť. Platí len pre Apple Music na Slovensku. Vyžaduje sa mať účet iTunes. Uplatňujú sa podmienky služby Apple Media Services; podmienky platné pre vašu krajinu nájdete na stránke https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Musíte mať najmenej 13 rokov a bydlisko v krajine, kde sa nachádza predajňa, v ktorej chcete kód uplatniť. Vyžadujú sa kompatibilné produkty a služby. Apple Music je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Spoločnosť Apple nie je účastníkom alebo sponzorom tejto propagačnej akcie.