Zatvoriť menu
Zatvoriť

Taký individuálny ako vy

Nový up! sa prispôsobí vášmu osobnému štýlu a prostredníctvom rôznych možností individualizácie prináša do každodenného života ešte viac farby. Vybrať si môžete napríklad rôzne farebné prevedenia strechy a krytov vonkajších spätných zrkadiel a dekoratívne fólie určené pre spodnú časť bokov vozidla a disky z ľahkých zliatin. Jeho individuálny vzhľad dotvára denné LED svietenie a smerovky integrované do spätných zrkadiel, ktoré sú súčasťou sériovej výbavy.

Individuálny štýl

Nový up! vyzerá skvele vždy, nielen na prvý pohľad. Okrem prekvapivo veľkého priestoru a komfortu až pre štyroch pasažierov ponúka aj v interiéri rôzne možnosti pre farebnú individualizáciu - od dizajnových krytov "dash pads" až po čalúnenie sedadiel. A vďaka na želanie dodávanej integrácii smartfónu a voliteľného multifunkčného koženého volantu sa z nového modelu up! stal skutočný multitalnet.

Volkswagen TESTY - Nový up! vyrobený na Slovensku

Vyrobený na Slovensku, úspešný v celom svete. To je príbeh malého autíčka Volkswagen up!, ktorý sa nedávno dočkal modernizácie. Pozrite si exkluzívny test!

up! z rôznych perspektív

Infotainment

Do cieľa prísť pomocou navigácie, pri telefonovaní sa voľne rozprávať, získať aktuálne dopravné správy, pozrieť si informácie o vozidle alebo počúvať vlastnú hudbu - v modeli up! sú systémy infotainment pohodlné a jednoduché.

Rádiá
Volkswagen aplikácie maps + more

S hudbou budete jazdiť v modeli up! s ešte väčšou radosťou

Milujete pop? Techno? Alebo Heavy metal? Potom je skutočne skvelé, že je nový up! vybavený najmodernejším systémom infotainment. Počúvajte rádio, zoberte si na cestu so sebou vaše obľúbené hudobné albumy alebo si prostredníctvom mediálnej zásuvky AUX-IN pripojte váš smartfón, prípadne MP3 prehrávač. Zabávať sa patrí jednoducho k modelu up!.

Jednoducho online

So systémom Volkswagen "maps + more dock" dodávaným na želanie má vodič modelu up! k dispozícii inteligentné funkcie. Pretože s vhodnými aplikáciami a smartfónom v držiaku môžete používať funkcie ako navigácia (aj v režime offline), hlasové ovládanie, Media Control alebo multifunkčný ukazovateľ.

Asistenčné systémy

V modeli up! sa obdivuhodne veľký počet asistenčných systémov postará o vaše pohodlie. A aj keď si tieto systémy všimnete len zriedka, je príjemné vedieť, že existujú.

Funkcia City Break
Parkovacie senzory "ParkPilot"
Cúvacia kamera

Keď sú cesty plné, môžete zostať uvoľnený

Sú dokonalý pár: nový up! a mesto. Pretože je vytvorený pre jazdu v meste. Sériovo je vybavený funkciou City Break, čo je výnimočné pre jeho triedu vozidiel. Môže vám pomôcť zmierniť následky nehody.

Pri parkovaní vám pomôže váš sluch

Úzke parkovacie miesto? A nemáte nikoho, kto by vás nasmeroval? S parkovacími senzormi "ParkPilot" dodávanými na želanie nepotrebujete ďalšiu podporu. Tento systém možno nie je taký šarmantný, ale zase je spoľahlivý. Systém ParkPilot je súčasťou voliteľného balíka Pakets drive pack.

Buďte pri cúvaní prvý

Voliteľná cúvacia kamera je pri modeli up! integrovaná do zadného nárazníka a výrazne vám zjednodušuje cúvanie. Pretože na displeji rádia vám ukáže to, čo by ste vzadu mohli ľahko prehliadnuť.

Technológie

Moderná technika motora v modeli up! je charakteristická úspornosťou, hnacou silou a výkonom. Tá správna kombinácia, ak cestujete radi a veľa, no napriek tomu chcete mať spotrebu pod kontrolou.

Technológie

TSI

Späť na prehľad

up! teraz aj s hravým benzínovým motorom

Z nuly k výnimočnej radosti z jazdy za pár sekúnd. Motor prepĺňaný turbodúchadlom ponúka jazdný výkon na úrovni prvého modelu Golf GTI. So spotrebou len 4,4 l/ 100 km.

Sekvenčná 5-stupňová manuálna prevodovka ASG

Späť na prehľad

Nechajte rýchlostné stupne radiť systém

Jazdíte v hektickej mestskej premávke úplne uvoľnene - s na želanie dodávanou sekvenčnou 5-stupňovou manuálnou prevodovkou ASG*. Pomocou nej môžete stále radiť samostatne alebo nechať radenie na systém ASG.

Motorizácie

Späť na prehľad

Benzín šetríte s ľahkosťou

Nízka spotreba prichádza s veľkolepou technikou: Nový up! je ľahký a úsporný. S jeho motormi vyhovie najrozmanitejším jazdným požiadavkám.

Komfort

up! ponúka pri kompaktných rozmeroch veľa pohodlia. Jeho široká ponuka sériovej výbavy a jednoduchá manipulácia sú zárukou toho, že si s ním uvoľnene užijete každý deň.

Štvordverové vozidlo

Doprajte vašim pasažierom dodatočný komfort

Model up! dodávame vo štvordverovej verzii, ktorá ponúka pohodlnejšie nastupovanie na zadné sedadlá. Pretože línia okien je pri tomto modeli nižšia a zadné sedadlá sú o niečo vyššie, uvidia cestujúci na zadných sedadlách viac.

Panoramatické strešné okno

Letná sezóna môže začať

Otvoriť strešné okno, pustiť si obľúbenú hudbu a užívať si slnečný deň, čo viac si môžete priať? V novom modeli up! s na želanie dodávaným panoramatickým strešným oknom je to realita.

Denné LED svietenie

Štýlová výbava

Nový up! vyzerá dobre nielen z blízka. Aj na diaľku ho spoznáte hneď. Vďaka sériovo dodávanému dennému LED svieteniu ho určite neprehliadne nik.

Multifunkčný volant

Všetko budete mať pod kontrolou

S multifunkčným volantom dodávaným na želanie riadite nielen váš up!, ale ovládate tiež rádio, prehrávač alebo telefón. Vaše ruky tak máte nepretržite na volante a up! pod kontrolou.

Jazda na zemný plyn

Pridajte plyn! Nový eco up!

Na rovnakom technickom základe ako obvyklé benzínové motory sa dodáva aj motor s pohonom na plyn s výkonom 50 kW (68 k). S účinným pohonom na plyn sa znižuje nielen účet za palivo, ale tiež emisie CO2. Ak sú nádrže na plyn prázdne, je k dispozícii benzínová. Vďaka nej sa dostanete k ďalšej čerpacej stanici. Jazdiť vo vozidle s pohonom na plyn je zábavnejšie ako kedykoľvek predtým.

Možnosti individualizácie

Interiér

V modeli up! je predsa len najkrajšie

Nastúpiť do modelu up! je ako prísť domov, pretože prostredníctvom rôznych možností individualizácie si môžete interiér dotvoriť tak, ako chcete. Či už je to dizajn krytov palubnej dosky "dash pad", poťahy sedadiel alebo ambientné osvetlenie - určite interiéru štýl a cíťte sa jednoducho príjemne.

Disky

Všetko sa točí okolo vás

Máte svoj vlastný štýl a nový up! vhodné disky z ľahkých zliatin. Vyberte si z viacerých dizajnov: od klasických a elegantných až po dynamické a športové.

Jedinečné balíky

Vkusné do najmenších detailov

Staňte sa dizajnérom a dotvorte si váš model up! úplne individuálne! Vyberte si z dvoch dizajnových balíkov a troch "roof" balíkov.

Viac informácií

Cross up!

Nový cross up! prebúdza ešte väčšiu chuť po dobrodružstve. K jeho nápadným prvkom patria 16-palcové disky z ľahkých zliatin "kalamata" a športové strešné nosiče. Výrazné detaily, ako sú čierne bočné ochranné lišty, podbehy kolies a nárazníky v dizajne "cross" vytvárajú dokonalý off-road dizajn. A vďaka sériovo dodávaným svetlám do hmly v chrómovom prevedení zažijete v novom modeli cross up! potešenie z jazdy v každom počasí.

Prebúdza väčšiu túžbu po dobrodružstve.

Zoberie vás na cestu za dobrodružstvom. Vďaka športovým nárazníkom, zvýšenému podvozku a strešným lištám je cross up! pripravený na vašu jazdu v rušnom meste.

Offroad dizajn

Žihadlo do mesta aj do terénu

Optimálne mestské vozidlo s dizajnom terénneho vozidla sa zapojí do každého dobrodružstva, aj keď sa bude odohrávať v teréne. S podvozkom zdvihnutým o 15 mm vás suverénne odlíši od masy.

Interiér

Veľkolepý vzhľad

Zvonku robustný, vo vnútri úžasný! Spodný panel palubnej dosky žiari v ušľachtilej titánovo čiernej farbe a spolu s ambientným osvetlením navodí v interiéri nového modelu cross up! jedinečnú svetelnú atmosféru. Okrem multifunkčného ukazovateľa priťahuje na seba všetky pohľady aj kryt palubnej dosky "dash pad" v špecifickom dizajne "cross" s rovnomenným nápisom.

Disky

Vynikajúci výkon

Či už absolvujete krátku jazdu po meste alebo idete na dlhý výlet - 16" disky z ľahkej zliatiny "kalamata" patria k najvýraznejším prvkom modelu cross up! a zúčastnia sa takmer každého dobrodružstva.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen