Zatvoriť menu
Zatvoriť

e-Služby.
K vaším službám.

Ponúkame vám balík vysoko výkonných služieb, vďaka ktorým je každodenná jazda s vaším elektromobilom ešte jednoduchšia.

Ako si nabijete batériu.

Vozidlo nabijete prostredníctvom domácej nabíjacej stanice "wallbox", domácej elektrickej zásuvky alebo rýchlonabíjacej stanice.

Elektrická zásuvka

Čerpacia stanica vo vlastnom dome: Elektromobily môžete nabíjať pomocou úplne normálnej, domácej, technicky bezpečnej elektrickej zásuvky.

Wallbox

Domáca výkonná nabíjacia stanica: S domácou nabíjacou stanicou "wallbox" sa skráti nabíjanie vášho elektromobilu prostredníctvom vhodného nabíjacieho kábla.

Nabíjacia stanica so striedavým prúdom

Aj na verejných priestranstvách samozrejme existujú možnosti pre nabíjanie elektromobilov. Prostredníctvom vlastného nabíjacieho kábla nabijete batériu veľmi rýchlo na špeciálnych verejných nabíjacích staniciach so striedavým prúdom.

Rýchlonabíjacia stanica s jednosmerným prúdom

Na takzvaných rýchlonabíjacích staniciach CCS (skratka pre: Combined Charging System) nabíjate batériu jednosmerným prúdom. Keďže pri jednosmernom prúde sa dosahuje vyššia intenzita elektrického prúdu, dokáže batériu nabiť oveľa rýchlejšie.

Batérie dobijete kdekoľvek - so službou We Charge

So službou We Charge nabijete váš elektrický automobil Volkswagen ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom domácej výkonnej nabíjacej stanice Wallbox a na cestách na viac ako 150 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Jednoducho s jednou kartou. So všetkým v jednej aplikácii.

Zelená elektrická energia.

Aby váš elektromobil zostal naozaj čistý.

Dobrá jazda. S čistou elektrickou energiou.

Pri výbere vášho dodávateľa elektrickej energie odporúčame zohľadniť nasledujúce kritéria: 100 % nulové CO₂, elektrická energia z obnoviteľných zdrojov a potvrdenie o pôvode z úradu pre životné prostredie alebo od znalca.

Pripojenie na internet. So systémom Car‐Net.

Lepšie informovaný pre lepšiu jazdu.

App‐Connect.

App-Connect predstavuje tri inovatívne technológie, pomocou ktorých môžete jednoducho preniesť aplikácie zo smartfónu na dotykový displej vášho Infotainment systému.

"Guide & Inform".

Hľadajte zaujímavé ciele vo vašom okolí alebo dostávajte najaktuálnejšie dopravné informácie priamo z internetu.

"Security & Service".

Či plánovanie termínu v servise, automatické volanie záchranného dispečingu pri nehode alebo notifikácia alarmu online: vaši osobní asistenti vás podporujú v každej situácii a poskytujú vám všetky dôležité informácie pre vašu mobilitu.

e-Remote.

Poskytuje vám pohodlný prístup k užitočným funkciám vášho elektromobilu. Priamo z vášho osobného počítača alebo vďaka aplikácii Car-Net e-Remote aj pohodlne z vášho smartfónu.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen