Zatvoriť menu
Zatvoriť

Originálne výmenné diely Volkswagen®

Originálne výmenné diely Volkswagen®

Rovnako dobré ako nové a o polovicu lacnejšie.

Rovnako dobré ako nové a o polovicu lacnejšie.

Originálne výmenné diely Volkswagen® vám pomáhajú šetriť.

Ak Originálne diely po dlhom používaní podľahnú opotrebeniu, stále sa v nich ešte skrývajú cenné zdroje opätovného využitia materiálu, energie a vykonanej práce a zaslúžia si, aby boli zachované. Preto výrobca odoberá opotrebené diely späť a priemyselne ich renovuje. Vďaka naším najmodernejším opravárenským technológiám sme tak šetrní nielen k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu.

Originálne výmenné diely Volkswagen® sú výhodnejšou alternatívou k Originálnym dielom Volkswagen®. Staršie diely sú upravené špeciálnym postupom podľa špecifikácií sériovej výroby Volkswagen a môžu vás vyjsť v priemere až o 50 % lacnejšie. Takto upravené diely vyhovujú rovnako vysokým kvalitatívnym požiadavkám ako nové diely a tiež záruka zostáva zachovaná. Získavate tak cenovo výhodné a zároveň ekologické riešenie opravy.

Široký sortiment cenovo výhodných dielov

Už od roku 1947 možno v koncerne Volkswagen vymeniť poškodené Originálne diely za Originálne výmenné diely. Tento cenovo výhodný a ekologický program obsahuje viac ako 18 000 dielov našich vozidiel. Naším ťažiskovým sortimentom sú napríklad diely motora, spojka, prevodovka, náprava, brzda, riadenie, zmes paliva a vzduchu (vstrekovacia tryska, vstrekovacie čerpadlo), elektrické vybavenie a mnohé ďalšie.

Úprava podľa Originálnych kvalitatívnych štandardov

Priemyselná renovácia na Originálne výmenné diely Volkswagen® sa vykonáva celkovo v piatich krokoch a podlieha prísnym opatreniam na zabezpečenie kvality Volkswagen. Po každom kroku sa opakovane kontroluje kvalita, rozmerová presnosť a funkčnosť dielov. Najnovšie technologické novinky sa dostávajú aj do opravárenského procesu, a preto sú Originálne výmenné diely vždy na najnovšej technologickej úrovni a môžu dokonca zvýšiť hodnotu vozidla. Záruka je identická so zárukou Originálnych dielov.

Originálne výmenné diely Volkswagen® - jednoznačné výhody:

  • Nízke ceny - Originálne výmenné diely môžu byť v priemere až o 50 % lacnejšie než nové diely
  • Rovnaká kvalita - podliehajú rovnakým požiadavkám na kvalitu ako sériové diely a technicky sú ako nové
  • Kratšie čakacie doby - diely sa len vymenia, nemusia sa časovo náročne opravovať, čím ste opäť rýchlo mobilní
  • Predĺžená životnosť - Výmenné diely predlžujú životnosť a zvyšujú hodnotu vozidla pri opätovnom predaji
  • Priaznivý dopad pre životné prostredie - úpravou sa chránia cenné zdroje a šetrí energia