Výhodné financovanie za 1%

Využite výhodné financovanie za 1% s nulovým úrokom.

Príďte si po nový Volkswagen ešte dnes!

Navštívte stránku » www.volkswagenzapercento.sk a vypočítajte si výšku splátky.

Ako to funguje? Najprv zaplatíte akontáciu vo výške, ktorá vám vyhovuje najviac, minimálne však 28 %. Potom už každý mesiac platíte iba 1 % z ceny vozidla. Splátky si môžete rozložiť na 3 alebo na 4 roky a po skončení tohto obdobia už len doplatíte poslednú splátku. Pri Financovaní za 1 % celkovo zaplatíte 100 % z ceny vozidla bez navýšenia, navyše s možnosťou dokúpiť predĺženú záruku. Teraz už naozaj niet na čo čakať.

Akcia platí na modely up!, Polo, Golf, Golf Variant, Golf Sportsvan, T-Roc a Jetta.

» viac informácií o modeli Volkswagen up!
» viac informácií o modeli Volkswagen Polo
» viac informácií o modeli Volkswagen Golf
» viac informácií o modeli Volkswagen Golf Variant
» viac informácií o modeli Volkswagen Golf Sportsvan

 

Odporúčaná akciová cena pre model Passat Business Trendline 1.4 TSI Bluemotion 6‑st. je 21 700 € s výbavou v hodnote 2 321 € v cene vozidla, pre model Passat Business Comfortline 1.4 TSI Bluemotion ACT 6‑st. je 26 390 € s výbavou v hodnote 2 918 € v cene vozidla, pre model Passat Business Highline 1.8 TSI Bluemotion 6-st. je 30 390 € s výbavou v hodnote 3 301 € v cene vozidla. Podnikateľský bonus vo výške 3 000 € platí len na vybrané modely Passat, Passat Variant/Alltrack a Business a len na úrovne výbavy Comfortline a Highline 2.0 TDI a 2.0 TSI. Spotreba paliva v l/100 km: 4,1 - 7,2 (kombinovaná), emisie CO₂ v g/km: 109 - 164 (kombinované). Triedy energetickej efektivity: A - C. Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen

* Podnikateľský bonus platí len pre podnikateľské subjekty do 30. 6. 2018. Fotografia je ilustračná.

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen.

Vaše ďalšie kroky