Je skvelé zostať mladý. Nadčasová Jetta už od 13 680 €.

Elegantná Jetta Business teraz s bonusom už od 13 680 €

  • Skladový bonus 1 200 €
  • Navyše bohatá akciová výbava Business zadarmo
  • Výkonné a úsporné motory TSI a TDI
  • Možnosť využiť financovanie s 0% navýšením na tretiny, štvrtiny, pätiny alebo na 1% od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.
  • Možnosť predĺženej záruky až na 5 rokov / 150.000 km

 

Získajte nový Volkswagen Jetta Business s bohatou výbavou teraz už od 13 680 €.
Akcia platí do 31.05.2018 a do vypredania skladových vozidiel.

Skladový bonus platí na vozidlá Jetta Business vo výške 1200 € s DPH. Uvedená akciová cena 13 680€ platí po odpočítaní skladového bonusu na model Jetta Business Trendline 1.2 TSI BlueMotion Technology 6st. 77kW / 105k. Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Ponuka platí do 31.05.2018. Kombinovaná spotreba paliva: 4,0 - 5,4 l/100 km, emisie CO2: 103 - 125 g/km. Triedy energetickej efektivity: A - B.

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen.

Vaše ďalšie kroky