Takýto kokpit vám budú závidieť aj pretekári

Active Info Display

Analógové prístroje sú už minulosťou. Klasické okrúhle prístroje môžete na želanie vymeniť prístrojový panel Active Info Display. Tento displej s vysokým rozlíšením vám okrem klasického otáčkomera, tachometra a počítadla kilometrov cielene prináša ďalšie údaje priamo vo vašom zornom poli. Pre športové Polo GTI bol tento systém prispôsobený červenými akcentmi, výraznou typografiou a dynamickým dizajnom.

Vy sa rozhodnete, čo chcete vidieť. Podľa potreby si na displeji môžete nechať zobraziť napríklad detailné údaje o jazde, názov piesne, mapu navigácie na celú obrazovku alebo optické zobrazenie vašich asistenčných systémov.

Prostredníctvom systému infotainment si môžete nakonfigurovať, uložiť a pomocou multifunkčného volantu zvoliť až tri profily. Okrem toho máte k dispozícii klasický profil. Pri tejto možnosti sa palubný počítač zobrazí ako obvykle medzi rýchlomerom a otáčkomerom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť