Nový Golf Všestrannejší ako akékoľvek iné auto.

Volkswagen TESTY - Nový Golf vo svojej životnej forme

Nový Golf je športovejší, dynamickejší a nápadnejší ako kedykoľvek predtým. Pozrite, ako si Nový Golf poradí so svojimi staršími súrodencami v teste automobilových novinárov Alexa Štefucu a Miša Karpáta.

Pripravený na budúcnosť.

Nový Golf je športovejší, dynamickejší a nápadnejší ako kedykoľvek predtým. Pritom je vďaka najmodernejším asistenčným systémom a infotainmentu vybavený na všetko, čo vám všedný deň prinesie dnes a v budúcnosti.

 

Galéria

Nový Golf z rôznych perspektív.

Nový Golf z rôznych perspektív.

Výbava & dizajn

Exteriér

Dynamika v súlade s eleganciou.

Už na prvý pohľad je jasné, že ide o Golf - a ako pri každej generácii s nápadnejším a sebavedomejším dizajnom. Od nového tvaru svetlometov a nárazníkov cez dynamickú masku chladiča až po zadný difúzor a výrazné zadné LED svetlá.

Interiér

Priestor v súlade s komfortom, kvalitou a novými technológiami.

To všetko vám ponúka interiér nového modelu Golf. S jediným cieľom: zaistiť, aby bola každá jazda mimoriadne pohodlná.

Svetlá

Jasno budete mať už pri prvom pohľade.

Dizajn svetiel nového modelu Golf je skutočne mimoriadny, dokonca vo viacerých atraktívnych variantoch. Bez ohľadu na to, pre ktorý sa rozhodnete, svetlá vám zabezpečia dobrý výhľad na cestu.

Disky

Vytvorená pre vás: ponuka diskov

Ktorá kombinácia diskov a pneumatík sa dokonale hodí k vášmu modelu Golf je čisto vec názoru. Disky z ľahkých zliatin jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf.

Efektívnosť

Motory

Užívajte si výraznú hnaciu silu pri nízke spotrebe paliva.

Benzínové TSI a naftové TDI motory sú optimalizované na vysokú hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva, vďaka čomu vás úplne nadchnú. Ďalšou alternatívou je pohon TGI BlueMotion, ktorý je rovnako dynamický, no súčasne ekologický, pretože ho poháňa zemný plyn.

4MOTION

Zachovajte si optimálnu trakciu.

Chcete mať aj na mokrom a nerovnom povrchu vynikajúcu trakciu? S inteligentným pohonom všetkých kolies 4MOTION, dodáva sa na želanie, je to možné takmer všade.

Aktívne vypínanie valcov

Keď sa dva valce vypnú, šetríte palivo.

Pri nízkom výkone takmer nepostrehnete, že motor beží len na dva valce. Umožňuje to systém aktívneho vypínania valcov. Prostredníctvom neho môžete výrazne znížiť spotrebu paliva.

Výber režimu jazdy

Nový Golf sa  prispôsobí vášmu štýlu jazdy.

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám viac záleží na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaného na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, charakteru vozovky a dopravnej situácie.

Infotainment

Telefonovanie.

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Rádiá

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby.

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne ponuka našich rádií.

Navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Car-Net Guide & Inform

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate len na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Prenechajte vyparkovanie jednoducho vášmu vozidlu.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Sedadlo ergoActive

Keď vám záleží na vašej chrbtici.

Na želanie dodávané športové sedadlo ergoActive vám ponúka vysoký komfort sedenia vďaka jeho nastaveniu v štrnástich smeroch. Vďaka tomu si môžete sedadlo nastaviť podľa vašich telesných proporcií a uvoľniť chrbticu. Sedadlo disponuje integrovanou masážnou funkciou a funkciou vyhrievania.

Kožená výbava

Stavte na nadčasovú eleganciu.

Užite si pri každej jazde výnimočný pocit exkluzívnej atmosféry. Pretože na želanie získate pre váš Golf výbavu z najjemnejšej kože alebo "ArtVelours", okrem iného s vyhrievaním sedadiel a praktický multifunkčný volant.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video