Nový Golf Alltrack Zvládne aj obchádzky mimo cesty.

Vozidlo vytvorené na mieru pre dobrodruhov.

Keď sa všedný deň zmení na nevšedný: S vyššou svetlou výškou, podvozkom do zhoršených podmienok, strešnými lištami a veľkým batožinovým priestorom ste pripravení na všetky situácie. Pohon všetkých kolies 4MOTION poskytuje spoľahlivú trakciu na takmer každom povrchu. Aby ste vy prišli do cieľa uvoľnený.

Galéria

Nový Golf Alltrack z rôznych perspektív.

Nový Golf Alltrack z rôznych perspektív.

Výbava & dizajn

Interiér

Zvonka robustný, dnu komfortný.

Jazdite aj v teréne štýlovo. Dizajn interiéru modelu Golf Alltrack vás presvedčí svojou eleganciou a exkluzívnymi detailmi.

Svetlá

Jasno budete mať už pri prvom pohľade.

Dizajn svetiel nového modelu Golf Alltrack je skutočne mimoriadny, dokonca vo viacerých atraktívnych variantoch. Bez ohľadu na to, pre ktorý sa rozhodnete, svetlá vám zabezpečia dobrý výhľad na cestu.

Disky

Vytvorená pre vás: ponuka diskov Alltrack.

Vy určujete to, s ktorými diskami vyzerá váš Golf Alltrack najlepšie. Disky z ľahkých zliatin jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf Alltrack.

Infotainment

Rádio

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby.

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne rádio Media.

Navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Car-Net Guide & Inform

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

 

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani vtedy, keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Telefonovanie.

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf Alltrack vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Asistenčné systémy

Jazdný režim Offroad

Zažite podporu v teréne.

Golf Alltrack vás privezie do cieľa aj mimo spevnených ciest. Aby bola pre vás jazda v teréne čo najkomfortnejšia, máte k dispozícii režim "offroad". Pritom sa aktivujú hneď viaceré pomocné funkcie, ktoré vám uľahčia jazdu v teréne.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Prenechajte vyparkovanie jednoducho vášmu vozidlu.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Trailer Assist

Manévrovanie s prívesom je príjemnejšie.

Váš Golf Alltrack môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate len na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf Alltrack vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a Emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

4MOTION

Zachovajte si optimálnu trakciu.

Chcete mať aj na mokrom a nerovnom povrchu vynikajúcu trakciu? S inteligentným pohonom všetkých kolies 4MOTION, dodáva sa na želanie, je to možné takmer všade.

 

Motory

Profitujte z výraznej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli úsporné, dynamické a výkonné.

BlueMotion Technology

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam.

Golf Alltrack je vybavený systémami BlueMotion Technology. Získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráci rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva. Funkcia štart-stop a rekuperácia brzdnej energie vás podporujú pritom, aby ste jazdili efektívnejšie.

Komfort

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Taký výhľad nadchne všetkých cestujúcich.

Predstavte si, že by ste strešné okno mohli vnímať ako slobodu. Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno sa na želanie postará o viac svetla, vzduchu a dobrej nálady. Má takú veľkú plochu, že to prekvapí aj cestujúcich na zadných sedadlách.

 

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Tachometer je minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky