Nový Golf GTE S dvojitým pohonom sa jazdí lepšie.

Elektrizujúci bonus vo výške 2 000 €

Golf GTE už od 32 770 €

Sedem modelov Golf na jednom mieste Ak si chcete pozrieť video, kliknite na modrú šípku

Golf produktové filmy Nový Golf Variant | Nový Golf | Nový Golf Alltrack

Start Video
Start Video
Start Video

Radosť z jazdy stlačením tlačidla.

Predprogramovaná radosť z jazdy: Maximálny výkon modelu GTE je 150 kW (204 k). Túto pôsobivú hodnotu dosahuje prostredníctvom svojej účinnej technológie plug-in hybrid.

 

Galéria

Golf GTE z rôznych perspektív.

Golf GTE z rôznych perspektív.

Výbava & dizajn

Exteriér

Nadchne vás športovo elegantný vzhľadom.

Plug-in hybridný model Golf GTE nie je len agilný, ale doslova tiež elegantný. Jeho dynamický charakter demonštruje vkusná predná, ale tiež športová zadná časť vozidla.

Interiér

Užite si športový komfort na najvyššej úrovni.

Vnútorný priestor modelu Golf GTE vás nadchne športovo-elegantným vzhľadom, exkluzívnou výbavou a estetickými prvkami v špeciálnom dizajne GTE.

Svetlá

Cestu vám osvetlia účinnou technológiou.

Úspora energie patrí ku konceptu modelu Golf GTE. Preto všetky svetlá využívajú modernú LED technológiu s vysokou svetelnosťou a nízkou spotrebou.

Disky

Maratónec alebo šprintér? Ponuka diskov vám ponúka obidve možnosti.

Nevtieravý charakter alebo šou, aký ste typ? Prostredníctvom diskov modelu Golf GTE zvýrazníte svoj osobný štýl a do cieľa prídete štýlovo.

Infotainment

Rádio

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby.

Vo vašom modeli Golf GTE určujete vy, akú hudbu budete počúvať. Preto máte k dispozícii rádio "Composition Media" s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov.

Navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Car-Net Guide & Inform

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Telefonovanie.

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf GTE vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Technológie

Režim GTE

Aktivuje sa stlačením tlačidla. A rozšíri váš úsmev.

Špecifické tlačidlo: V modeli Golf GTE stlačte jednoducho tlačidlo GTE a hneď máte k dispozícii maximálny výkon. Maximálnu radosť z jazdy tiež.

Výkon

Golf GTE vás presvedčí silou a účinnosťou.

V meste jazdíte na čisto elektrický pohon, pri predbiehaní na ceste využívate obidva motory a pri dlhých jazdách zvyšuje dojazd motor TSI. Hybridný motor kombinuje benzínový motor preplňovaný turbodúchadlom s vysokootáčkovým elektromotorom. Spolu spájajú dynamiku a úspornosť.

Nabíjacia stanica

Na jedno nabitie batérie sa dostanete ďalej, ako si myslíte.

Prečo tankovať benzín, keď je elektrický prúd lacnejší? Pohon plug-in hybrid vám ponúka možnosť nabíjať batériu elektromotora z externých elektrických zdrojov. Nabitá lítiovo-iónová batéria poskytuje dojazd až 50 kilometrov.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Tachometer je minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny digitálny združený prístroj Active Info Display ponúka oveľa viac informácií ako rýchlosť a množstvo paliva.

Kožená výbava

Premeňte vnútorný priestor na oddychovú zónu.

Vytvorte si svoju osobnú komfortnú zónu: Na želanie dodávaná kožená výbava z výnimočnej a jemnej kože Vienna s komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vám ponúka exkluzívny charakter na špičkovej úrovni.

Zvuk GTE

S modelom GTE nie je len zábava. On tak aj znie.

Kto povedal, že vozidlo s hybridným pohonom musí byť tiché. Stlačte tlačidlo GTE a presvedčte o opaku seba aj ostatných.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate sami na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf GTE vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Blind Spot monitor

Prenechajte vyparkovanie jednoducho na vaše auto.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť vzadu a po bokoch vozidla.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky