Nový e-Golf e-volúcia vozidla pokračuje.

Elektrizujúci bonus vo výške 2 000 €

e-Golf! už od 29 800 €

Sedem modelov Golf na jednom mieste Ak si chcete pozrieť video, kliknite na modrú šípku

Golf produktové filmy Nový Golf Variant | Nový Golf | Nový Golf Alltrack

Start Video
Start Video
Start Video

S modelom e-Golf sa ukážete radi.

To, že jazdíte vo výnimočnom aute, môžete hrdo prezentovať. E-dizajn so špeciálnou svetelnou identitou s LED technológiou, modrými dizajnovými prvkami a aerodynamicky optimalizovanými dielmi dodáva elektrovozidlu individuálny charakter.

 

Galéria

e-Golf z rôznych perspektív.

e-Golf z rôznych perspektív.

Výbava & dizajn

Exteriér

Vidieť a byť videný.

To, že jazdíte vo výnimočnom aute, môžete hrdo prezentovať. E-dizajn so špeciálnou svetelnou identitou s LED technológiou, modrými dizajnovými prvkami a aerodynamicky optimalizovanými dielmi dodáva elektrovozidlu individuálny charakter.

Interiér

Zažite moderný dizajn s intuitívnym ovládaním.

Nielen pohon poukazuje na technológie budúcnosti v modeli e-Golf. Interiér vás privíta štýlovými dizajnovými prvkami a prehľadným spracovaním e-špecifických údajov.

Svetlá

Cestu vám osvetlia účinnou technológiou.

Úspora energie patrí ku konceptu modelu e-Golf. Preto všetky svetlá využívajú modernú LED technológiu s vysokou intenzitou svetla a nízkou spotrebou.

Disky

Disky vám pomáhajú šetriť energiu.

16-palcové disky z ľahkých zliatin "Astana" s optimalizovanými aerodynamickými vlastnosťami a pneumatikami s optimalizovaným valivým odporom podčiarkujú ekologické smerovanie modelu e-Golf lokálne s takmer nulovými emisiami.

Infotainment

Telefonovanie

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale obidve ruky nechajte pritom na volante. Nový e-Golf vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Navigácia

Pokračujte v naplánovanej trase prostredníctvom jednoduchých gest.

Žiadny iný systém infotainment vám neponúkne viac ako navigačný systém Discover Pro: od inovatívneho ovládania systému gestami cez skvelé funkcie entretainment a rôzne možnosti pripojenia externých zdrojov až po prvotriedne zobrazenie máp.

Car-Net Guide & Inform

Používajte internet vo vašom modeli e-Golf. A Váš smartfón ako diaľkové ovládanie.

V spoločnosti Volkswagen sa internet v aute nazýva Car-Net. Za týmto systémom sa ukrývajú funkcie, praktické služby a užitočné aplikácie. Preto môžete váš smartfón používať vo vašom vozidle e-Golf ako diaľkové ovládanie.

Technológie

e-pohon

Dynamika súčasnosti: motor modelu e-Golf.

Jazdiť s elektromotorom je zábavnejšie, ako by ste si mohli myslieť. Pretože už od prvej otáčky má k dispozícii maximálny krútiaci moment a vďaka jeho 1-stupňovej prevodovke akceleruje plynulo.

Dojazd

Myslite ekologicky a dôjdete ďalej.

Nový e-Golf dosahuje dojazd až 300 km1). Nastavenie jazdného režimu alebo optimalizované nastavenie vozidla vzhľadom na športový charakter a komfort vás môže podporiť pri mimoriadne úspornom štýle jazdy.

Možnosti nabíjania

Batériu vášho modelu e-golf nabijete veľmi jednoducho.

Vďaka rôznym možnostiam nabíjania sa sami rozhodnete, kde a ako nabijete batériu vášho vozidla e-Golf.

Jedna nabíjacia zásuvka pre striedavý a jednosmerný prúd.

Vďaka sériovo dodávanému systému Combined Charging System (CCS) potrebuje e-Golf iba jednu nabíjaciu zásuvku, ktorá umožňuje nabíjanie dvoma spôsobmi: striedavým prúdom zo sieťovej zásuvky, nabíjacieho stojana alebo domácej rozvodnej skrini "wallbox", ako aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom z verejného nabíjacieho stojana.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate sami na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš e-Golf vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Blind Spot monitor

Prenechajte vyparkovanie jednoducho na vaše auto.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť vzadu a po bokoch vozidla.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Tachometer je minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny digitálny združený prístroj Active Info Display ponúka oveľa viac informácií ako rýchlosť a množstvo paliva.

Komfort sedenia

Oprite sa.

Skvelý dizajn sedadiel modelu e-Golf ponúka vašej chrbtici vysoký komfort a poteší vaše oči. Práve na dlhých cestách privítate konštantný a vysoký štandard pohodlia.

Komfort jazdy

Skvelé systémy, s ktorými pohodlne napredujete .

So sériovo dodávanou klimatizáciou "Air Care Climatronic" a digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display sa v modeli e-Golf každá jazda zmení na zážitok.

Kožená výbava

Premeňte vnútorný priestor na oddychovú zónu.

Vytvorte si svoju osobnú komfortnú zónu: Na želanie dodávaná kožená výbava z výnimočnej a jemnej kože Vienna s komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vám ponúka exkluzívny charakter na špičkovej úrovni.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

1) Uvedené hodnoty dojazdu predstavujú dojazd na valcovej skúšobnej stanici po prejdení cyklov podľa nového európskeho jazdného cyklu (NEDC). V skutočnosti sa reálny dojazd od týchto hodnôt líši. Ročný priemer činí asi 200 kilometrov pri bežnom štýle jazdy a závisí od štýlu jazdy, rýchlosti, výberu pneumatík, využívaní komfortných/vedľajších spotrebičov, vonkajšej teploty, počtu spolujazdcov/batožiny, výberu jazdného režimu (normal, eco, eco+) a topografie.

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video