Jetta

Jetta Zostať mladým je s časom čoraz lepšie.

Klasický dizajn ešte nikdy nevyzeral taký nový.

Čo vlastne znamená byť dospelým? Častejšie počúvať rozum ako srdce? Konať racionálne namiesto spontánnych rozhodnutí? Mať všetko naplánované namiesto skúšania nového? Možno. Možno je to ale aj zlatý stred. Dôležité je len to, aby ste vedeli, čo chcete. Napríklad automobil, ktorý ide správnou cestou - vašou. Automobil, ktorý je moderný a súčasne klasický, a preto nepotrebuje nijaké trendy. Automobil pre všetkých, čo sú naň pripravení. Dovoľte, aby sme vám ho predstavili: nová Jetta.

Galéria

Jetta z rôznych perspektív.

Jetta z rôznych perspektív.

Infotainment

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Car-Net App-Connect

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách.

Váš smartfón vám v mnohých prípadoch zjednodušuje všedný deň. So službou Car-Net App-Connect1 dodávanou na želanie vám môže byť užitočný aj počas jazdy. Aby ste sa mohli sústrediť na jazdu, môžete kompatibilné aplikácie pohodlne ovládať pomocou dotykového displeja vášho infotainment systému.

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom modeli Jetta určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s ôsmimi reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Asistenčné systémy

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Systém rozpoznania únavy

Aby vás únava nedobehla.

Neúnavne sleduje, či nie ste unavený vy: systém rozpoznania únavy. Hneď ako systém v rámci svojich možností zaregistruje odlišnosti v riadení vozidla od riadenia plne koncentrovaného vodiča, reaguje výstražným zvukovým signálom. Súčasne sa na palubnom počítači objaví vizuálny symbol, ktorý vodičovi odporučí, aby si urobil prestávku.

Parkovacie senzory "ParkPilot"

Pri parkovaní vám pomôže váš sluch.

Úzke parkovacie miesto? A nemáte nikoho, kto by vás nasmeroval? S parkovacími senzormi "ParkPilot" dodávanými na želanie nepotrebujete ďalšiu podporu. Tento systém možno nie je taký šarmantný, ale zase je spoľahlivý. 

Asistent rozbehu pri stúpaní

Uľahčí vám rozbeh pri stúpaní.

Mať dom na kopci je síce pekné, ale stúpanie k nemu sa môže stať skutočnou výzvou. S asistentom rozbehu pri stúpaní to zvládnete s ľahkosťou, pretože vás pri ňom komfortne podporuje.

Efektívnosť

TDI

Profitujte z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI pracujú s modernou technológiou Common rail a sú optimalizované tak, aby boli úsporné.

TSI

Rozhodnite sa pre potešenie z jazdy s rozumom.

Benzínový motor TSI predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a úspornosti. Z vysokého krútiaceho momentu profitujete už pri nízkych otáčkach.

BlueMotion Technology

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam.

Keď sa rozhodnete pre Volkswagen s BlueMotion Technology, získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráce rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva.

Komfort

Klimatizácia "Climatronic"

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje.

Príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzi? Nastaviť správnu teplotu pri viacerých cestujúcich, môže byť veľmi komplikované. S 2-zónovou klimatizáciou "Climatronic" budú večné diskusie minulosťou.

Výklopné a posuvné strešné okno

Pri tomto výhľade vypustite všetko z hlavy.

Veľkorysý priestor vo vašom modeli Volkswagen môžete na želanie ešte zväčšiť. S výklopným a posuvným strešným oknom dodávaným na želanie dostanete do vnútorného priestoru viac svetla a vzduchu. Stmavené sklo a žalúzia vás zároveň chránia pre intenzívnym slnečným žiarením.

Nezávislé kúrenie

Vyrazte na cestu v interiéri s príjemnou klímou.

Nezáleží na tom, aké je počasie: Vďaka nezávislému kúreniu s prednastavením vládne v interiéri vášho modelu Volkswagen príjemná klíma. V zime vykúri vnútorný priestor a zabezpečí čisté okná bez námrazy. V lete funguje ako nezávislé vetranie a privádza čerstvý vzduch do zaparkovaného auta.

"Keyless Access"

Otvorte dvere ako mávnutím čarovného prútika.

Nastúpte bez toho, aby ste vzali kľúč do ruky. Vďaka na želanie dodávanému bezkľúčovému prístupu a štartovaciemu systému "Keyless Access" stačí, keď ho budete mať pri sebe. Motor potom naštartujete tiež bez použitia kľúča, totiž jednoduchým stlačením tlačidla.

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video