Teraz môžete

Nový Volkswagen ID.3 1ST

Revolúcia namiesto evolúcie

S modelom ID.3 začína nová éra elektromobility. Zažite elektrizujúci výkon, revolučný dizajn a dojazd vhodný pre každodenné povinnosti. Budúcnosť je pripravená. Nastúpte teda a rezervujte si teraz jeden z modelov exkluzívnej edície: ID.3 1ST. Výkon: plný krútiaci moment hneď od štartu. Dojazd: až 420 km (WLTP2).

Rezervujte si model ID.3 exkluzívnej špeciálnej edície 1ST.

  • Patrite k prvým záujemcom, ktorí zažijú jazdu v novom modeli ID.3 1ST edition.
  • Zabezpečte si limitovanú špeciálnu edíciu s exkluzívnymi dizajnovými prvkami.
  • Získajte informácie a aktualizácie týkajúce sa elektromobility a nového modelu ID.3 1ST v predstihu.

Maják inšpirácie

Svetlá špeciálneho vydania ID.3 1ST

Tešíme sa na fascinujúce voliteľné svetlá, ako je koncept inteligentného osvetlenia v interiéri alebo inovatívne LED matrix svetlomety, ktoré sa dokonale prispôsobia takmer každému prostrediu a dokonca vás privítajú  "otvorenými očami". Interaktívne svetlá vás privítajú, pomôžu s navigáciou a môžu vás upozorniť aby ste brzdili, keď zistia možné riziko. Budú Vašim majákom inšpirácie.

Start Video

Prednosti špeciálnej edície ID.3 1ST

Tu môžete pravidelne objavovať nové informácie o tom, prečo je špeciálna edícia ID.3 1ST inteligentnou odpoveďou na výzvy budúcnosti. Ste zvedavý? Potom sa pozrite na to, čo vám môže ponúknuť nová špeciálna edícia ID.3 1ST.

Start Video
Jednoduché nabíjanie
Náskok vďaka udržateľnosti
Krútiaci moment, prinášajúci radosť
Nikdy nekončiace potešenie z jazdy
Start Video

Jednoduché nabíjanie

Elektromobilita navždy zmení naše tankovacie návyky. Koniec koncov, s vašim elektromobilom už nepôjdete na čerpaciu stanicu, ale jeho batériu môžete nabíjať takmer kdekoľvek: doma z obyčajnej zásuvky, cez Wallbox, vo verejných nabíjačkách alebo rýchlonabíjacích staniciach. Keď si to raz vyskúšate zistíte, že je to rovnako jednoduché ako nabíjanie smartfónu.

Start Video

Náskok vďaka udržateľnosti

Nič nie je fascinujúcejšie ako budúcnosť. Nové technológie nám otvárajú nové možnosti. Zároveň čelíme veľkým výzvam. Preto je model ID.3 1ST navrhnutý úplne od základov: s čisto elektrickým pohonom. A predovšetkým: s ohľadom na životné prostredie. Je to naše prvé vozidlo s neutrálnou klimatickou bilanciou, ktoré sa odovzdáva zákazníkom, a to vďaka dôslednému znižovaniu emisií CO2 v dodávateľskom reťazci a výrobe. Emisie CO2, ktorým sa nedá zabrániť, sú kompenzované projektmi na ochranu klímy.

Start Video

Krútiaci moment, prinášajúci radosť

ID.3 1ST predstavuje jedinečný, elektrizujúci zážitok z jazdy: ponúka plný krútiaci moment hneď od štartu, konštantne dynamické zrýchlenie a výkon, ktorý zrýchli váš tep. Ak chcete zažiť tento pocit, musíte ho riadiť.

Start Video

Nikdy nekončiace potešenie z jazdy

Špeciálna edícia modelu ID.3 1ST je k dispozícii so stredne veľkou batériou (58 kWh, netto). Sériový model bude v ponuke dokonca v troch variantoch: s malou batériou (45 kWh, netto) s dojazdom až 330 km (WLTP2) a s veľkou (77 kWh, netto) až 550 km (WLTP2). Pre takmer každý cieľ je k dispozícii vhodný model.

Prvý. Na prvý pohľad

Exkluzívne detaily modelu ID.3 1ST na prvý pohľad prezentujú to, kto je tu prvý: počnúc znakom 1ST a nápadným dizajnom zadného stĺpika cez sponu volantu 1ST a pedále v dizajne Play & Pause, až po špeciálne uvítanie na displeji - toto je vaša špeciálna edícia.

Start Video

Výbava nového ID.3 ID.3 je viac ako len auto. Môžete sa s ním rozprávať, reaguje na vaše pokyny a časom sa čo najviac prispôsobí vašim potrebám. Tu sa dozviete viac o mnohých inováciách, ktoré ponúka.

Interaktívne svetlá

ID.3 je ako dobrý priateľ, ktorý vás podporuje, keď ste na cestách. Jeho svetelná koncepcia je interaktívnejšia ako všetko, čo ste doteraz videli vo vozidle. Pozdraví vás, ponúka voliteľnú podporu pri navigácii a v prípade nebezpečenstva vás vyzve k tomu, aby ste začali brzdiť. Pri vystupovaní vás dokonca môže varovať pred blížiacimi sa účastníkmi cestnej premávky.

Inovatívne Matrix LED svetlomety

Keď sa približujete k vášmu modelu ID.3, prebudí sa, rozpozná vás a pozdraví vás rozsvietením Matrix LED svetlometov. Vždy osvetlia vašu cestu a dokonale sa prispôsobia takmer každému prostrediu. Vďaka tomu jazdíte ešte predvídavejšie.

Rezervácia

Rezervujte si model ID.3 exkluzívnej špeciálnej edície 1ST.

  • Patrite k prvým záujemcom, ktorí zažijú jazdu v novom modeli ID.3 1ST edition.
  • Zabezpečte si limitovanú špeciálnu edíciu s exkluzívnymi dizajnovými prvkami.
  • Získajte informácie a aktualizácie týkajúce sa elektromobility a nového modelu ID.3 1ST v predstihu.

Niekoľko krokov k exkluzívnej špeciálnej edícii ID.3 1ST

Nastal čas: Práve teraz si môžete zabezpečiť vozidlo z exkluzívnej a limitovanej špeciálnej edície ID.3 1ST. A čo je dôležitejšie: Môžete ho riadiť pred všetkými ostatnými.

Krok 1: Výber predajcu

Vyberte si svojho preferovaného predajcu Volkswagen, kde si neskôr po čísla rezervácie môžete objednať špeciálnu edíciu ID.3 1ST.

Krok 2: Registrácia alebo prihlásenie sa do systému carLOG

Po zobrazení nákupného košíka a kliknutí na položku "Pokračovať k pokladni" sa môžete prihlásiť do systému carLOG. Ešte nie ste zaregistrovaný/-á v systéme CarLOG? Žiadny problém, stačí kliknúť na "Registerovať sa" a postupovať podľa pokynov.

Krok 3: Prijatie všeobecných obchodných podmienok/Predregistrácia newslettera

Po prihlásení alebo novej registrácii a prijatí všeobecných obchodných podmienok a voliteľnej registrácii k odberu ID. Noviniek budete po kliknutí na "Pokračovať" presmerovaný na stránku platby.

Krok 4: Zaplaťte zálohu za rezerváciu a získajte číslo kupónu

Na stránke platby môžete teraz zaplatiť kauciu za rezerváciu vo výške € 1.000,- a rezervovať si exkluzívnu špeciálnu edíciu ID.3 1ST. Platba je možná prevodom na účet. Po zaplatení obdržíte dva e-maily: potvrdenie transakcie a vaše osobné číslo rezervácie, s ktorým si neskôr môžete objednať špeciálnu edíciu ID.3 1ST u vášho predajcu Volkswagen.

Naše nápady pre vašu mobilitu Aby sme v budúcnosti ešte viac zjednodušili elektromobilitu, zostavili sme pre vás najlepšie ponuky pre váš model ID.3.

Vaša domáca nabíjacia stanica: Wallbox
Koncepcia nabíjania od spoločnosti MOON
Vyplatí sa to: Volkswagen Financial Services

Vaša domáca nabíjacia stanica: Wallbox

Nebolo by skvelé nastúpiť ráno do nabitého elektromobilu a začať deň plný energie? Preto bude môcť Volkswagen čoskoro ponúknuť "vysokovýkonnú nabíjaciu stanicu" pre domácnosť: Wallbox. Po inštalácii môžete auto jednoducho pripojiť a cez noc nabíjať. Je to ešte pohodlnejšie ako tankovanie. Mimochodom, domáca nabíjacia stanica bude k dispozícii v dvoch verziách s rôznym nabíjacím výkonom.

Všetko z jedného zdroja

Koncepcia nabíjania od spoločnosti MOON

Elektromobilita by mala byť udržateľná a jednoduchá. Preto Vám spoločnosť MOON, poskytovateľ systému pre elektromobilitu, ponúkne komplexné riešenia, ktoré vás presvedčia elegantným dizajnom, kompaktnosťou a jednoduchou manipuláciou. Všetko z jedného zdroja. V skratke: udržateľné a jednoduché.

Vyplatí sa to: Volkswagen Financial Services

Elektromobilita by mala byť prístupná pre každého. Preto budete môcť vaše vozidlo ID.3 čoskoro financovať prostredníctvom atraktívnej lízingovej ponuky. Ponúkame vám rôzne možnosti, aby ste si mohli užiť uvoľnenú mobilitu.

Nabíjací hardvér odolný voči budúcnosti je jedným z kľúčov k úspechu elektromobility. S Moon získate celú škálu služieb týkajúcich sa nabíjacej infraštruktúry.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Aký je dojazd elektromobilu?

Fakty namiesto predsudkov

Vízie prítomnosti

Pripravený je vtedy, keď aj vy: ID. Crozz

Vízia elektromobility: ID. Vizzion

Všade byť doma: ID. Buzz