ID. Rodina Budúcnosť elektromobility

Naša odpoveď na výzvy zajtrajška ID. rodina ponúka všetko, čo môžete očakávať od elektromobility budúcnosti: je elektrická, efektívna a lokálne s nulovými emisiami - a predstavuje riešenie pre našu čoraz mobilnejšiu a mestskú spoločnosť.

Nový ID.3. Budúcnosť stojí pred dverami

Nová éra mobility začína s modelom ID.3: 100% elektrická a inteligentne digitálne pripojená k internetu. Prezentuje ju elektromobil, ktorý spája progresívny dizajn, intuitívne ovládanie a novú koncepciu priestoru pre fascinujúci zážitok z jazdy. Nastúpte teda a zažite to, čo si pre vás pripravila budúcnosť.

Všade byť doma: ID. Buzz

So štúdiou modelu ID. Buzz prinášame legendárne Bulli späť na cestu. Najpokrokovejšia technológia a flexibilná koncepcia priestoru pre maximálnu slobodu budú nadchýnať ľudí aj v budúcnosti. Ikona s osobnosťou pre ľudí s osobnosťou.

Pripravený je vtedy, keď aj vy: ID. Crozz

Ako by vyzerala mobilita, keby ste ju mohli vytvoriť nanovo? My sme vyvinuli štúdiové vozidlo, ktoré zelektrizuje váš všedný deň. Naša vízia crossovera s elektrickým pohonom ID. Crozz ponúka veľký dojazd a potešenie z jazdy pre všetkých, ktorí sa cítia ako doma v meste aj v prírode. Ste pripravený?

Vízia elektrickej mobility: ID. Vizzion

Najlepší spôsob, ako predpovedať budúcnosť, je, vymyslieť ju. Ako model ID. Vizzion - naša vízia limuzíny vyššej triedy, ktorá inteligentne spája progresívny dizajn s revolučnou technológiou. Dôkaz, že budúcnosť už dávno začala.

ID.R: #challengeacceptID

ID.R nielen láme rekordy na najťažších tratiach sveta. Udáva tempo pre celú rodinu ID. A je vzorom pre celú generáciu prichádzajúcich elektromobilov.

Jeden modul. Veľa modelov Mestské vozidlo, SUV alebo 7-miestny automobil – modulárna platforma elektromobilu (MEB) ponúka všetko to, čo očakávate od elektromobility v budúcnosti. Tešiť sa môžete na väčší priestor, flexibilitu, komfort a dynamiku. Alebo jednoducho: nový druh mobility.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Jeden modul. Veľa modelov

ID. Vizzion - vízia elektrickej mobility

Aký je dojazd elektromobilu?