Volkswagen ID. Vaša platforma pre elektromobilitu

ID. Volkswagen, jednoducho elektrický.

Naše modely ID. začínajú novú éru elektrickej mobility: inteligentné, inovatívne a udržateľné. A predovšetkým: pre každého.

Pretože nová myšlienka má budúcnosť len vtedy, keď je jej súčasťou každý. Preto si dnes môžete rezervovať svoj osobný kus budúcnosti.

Elektromobilita začína teraz

Je čas všetko prehodnotiť a prijať novú myšlienku: elektromobilita z Volkswagenu. Pre tých, ktorí chcú nové obzory. Pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť nové ciele. A pre tých, ktorí chcú niečo zmeniť.

Rezervujte si model ID.3 špeciálnej edície 1ST.

Chcete byť jedným z prvých, ktorí zažijú novú formu elektromobility? Potom si zabezpečte model ID.3 špeciálnej edície 1ST s exkluzívnymi dizajnovými prvkami a dostávajte novinky a aktualizácie o elektromobilite a ID.3 1ST.

ID. Rodina. Elektromobilita pre všetkých

Štúdie nášej ID. rodiny ponúkajú všetko, čo môžete očakávať od elektromobility budúcnosti, ktorá je elektrická, efektívna a lokálne s nulovými emisiami - a predstavuje riešenie pre našu čoraz mobilnejšiu a mestskú spoločnosť.

ID. Rodina

Vízia elektromobility: ID. Vizzion

Všade byť doma: ID. Buzz

Pripravený je vtedy, keď aj vy: ID. Crozz

ID.R: #challengeacceptID

ID. Informácie. Všetko, čo potrebujete vedieť o elektromobilite

Máte otázky k témam, ako je dojazd, nabíjanie alebo úspornosť? Na týchto stránkach nájdete všetko o elektromobilite - aj fakty, aby ste sa oslobodili od zastaraných predsudkov.

ID. Informácie

Fakty namiesto predsudkov

Otázky & odpovede

Aké sú možnosti nabíjania?

Nabíjanie & dojazd

Aký je dojazd elektromobilu?

Nabíjanie & dojazd

ID. Magazín. Zažite ID. Životný štýl

Nájdete tu výber aktuálnych príspevkov na témy, ako napr. mobilita budúcnosti, moderný životný štýl a inovácie zajtrajška. Vytvorené nami pre vás. Bavte sa pri čítaní, vyhľadávaní a objavovaní.

Zaregistrujte sa a majte náskok pred ostatnými

Získajte pravidelné aktualizácie na témy ID.3, ID. Rodina a elektromobilita budúcnosti.