Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Sme tu stále pre vás

Sme tu stále pre vás

Výnimočná situácia okolo nás pretrváva naďalej. Tým, že budeme držať spolu, a rešpektovať nariadenia máme šancu uspieť a veriť, že situácia sa v blízkej budúcnosti opätovne vráti do normálu na aký sme spoločne boli zvyknutí. Vo všetkých oblastiach a na všetkých úrovniach pociťujeme spoločné opatrenia zamerané na ochranu nášho zdravia. Platí to aj pre spoločnosť Volkswagen - jej partnerov a vás - našich zákazníkov.

Spolu s našimi predajnými a servisnými partnermi robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili mobilitu všetkých našich zákazníkov a zároveň chránili zdravie nás všetkých i naďalej.

 

Ako nás kontaktovať


Naši a
utorizovaní predajní partneri pracujú a sú dostupní na tu uvedených telefónnych a emailových kontaktoch. Pomôžu Vám so správnym výberom modelu Volkswagen,  rovnako kvalitne a rýchlo, akoby tomu bolo pri osobnom stretnutí na jednej z našich prevádzok. Neváhajte sa na nich obrátiť s akýmkoľvek dopytom.

Okrem toho pre Vás máme je k dispozícii on-line Konfigurátor,  pre ideálnu konfiguráciu Vášho modelu Volkswagen alebo Skladové autá, kde nájdete prehľad vozidiel, ktoré sú ihneď k dispozícii u našich predajných partnerov.

Naši servisní partneri zostali na základe výnimky otvorení a ponúkajú naďalej svoje servisné služby. Odporúčame vám vopred si telefonicky overiť dostupnosť termínov, či otváracie hodiny servisného partnera, prípadne navštíviť priamo jeho domovskú stránku, kde zistíte najaktuálnejšie informácie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám - viac ako kedykoľvek predtým - všetko dobré a hlavne zostaňte zdraví.

Váš Volkswagen tím

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen