Zatvoriť menu
Zatvoriť

Volkswagen, Jednoducho elektrický. ID.

 

Toto je pre každého

Je čas všetko znovu premyslieť: čas znovu definovať jazdu. S rodinou ID. Volkswagen sprístupní lokálne bezemisnú elektromobilitu každému. Pretože nové myšlienky vedia spraviť veľa, ale zmeniť svet vedia len vtedy, ak sa ich súčasťou stane každý.

Je čas na elektrické vozidlo pre každého

Rodina plne elektrických vozidiel ID. ponúka viac ako len elektrickú jazdu: je to váš osobný priestor na kolesách: auto, ktoré vás počúva, rozumie vám a učí sa od vás. S ID. káždý môže zažiť novú dynamiku elektrickej akcelerácie. S rýchlo nabíjacími batériami s dlhým dojazdom môže každý dosiahnuť svoj vlastný cieľ.

Elektrické sa stáva cenovo dostupné

ID. Volkswagen je pre mnohých. Pre milióny. ID. Rodina ponúka najmodernejšie elektromobily z pohľadu ceny porovnateľného auta so spaľovacím motorom - pretože prevratné zmeny môžu byť úspešné len vtedy, ak sa na nich môžu zúčastniť všetci.

Nové obzory

S Volkswagen ID. budú dosiahnuté nové míľniky. Pre každého z nás. Vďaka rýchlonabíjajúcim batériám s dosahom až 550 km je možné pokryť aj dlhšie cesty bez emisií CO2. Nezáleží na tom, kam ide cesta.

Nová dynamika

Environmentálne a trvalo udržateľná jazda nikdy nebola taká vzrušujúca. Bez radenia - automatického alebo manuálneho - začína éra elektrickej akcelerácie. A s tým naša cesta k plne autonómnej jazde.

Ešte lepšie prepojené

Jazda s ID. je viac ako jazda autom. Inteligentná konektivita a najmodernejšia technológia sa od vás učia, hovoria s vami a pomáhajú so všetkým, čo je pred vami. ID. Volkswagen otvára modernú elektromobilitu bez lokálnych emisií, ktorá predefinuje interakciu medzi vodičom a vozidlom.

Štýl pre každý životný štýl

Nová forma mobility: Volkswagen ID. predstavuje vhodné typy vozidiel pre všetky potreby. Koncept priestoru a interiér sú orientované na budúcnosť a už ukazujú, ako je mobilita koncipovaná pre úplne samostatnú jazdu.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen