Beetle: Rádio a navigácia

 

MP3/CD prehrávač, slot na SD kartu, mediálna zásuvka AUX-IN, anténa integrovaná v čelnom skle s fázovou diverzitou a osem reproduktorov: Rádio "Composition Colour" vytvorí v modeli Beetle dobrú hudobnú kulisu.

Rádio "Composition Media" sa dodáva na želanie. Farebný, 16,5 cm veľký dotykový displej ovládate intuitívne a vďaka USB rozhraniu môžete vašu obľúbenú hudbu počúvať aj z ďalších externých zdrojov. Integrovaná príprava pre mobilný telefón s Bluetooth hands-free mobilným pripojením prenáša telefonáty tiež do reproduktorov vozidla a aj počas jazdy vám ponúka pohodlné telefonovanie.

S novým Beetle s na želanie dodávaným navigačným systémom "Discover Media" nájdete vždy cieľ vašej cesty: Pomocou 16,5 cm veľkého, citlivého displeja alebo na želanie dodávanej funkcii hlasového ovládania jednoducho zadajte adresu alebo miesto vášho záujmu. Prostredníctvom rôznych zobrazení máp máte nielen dobrý prehľad o polohe a trase, ale včas vás informuje o miestach, kde je spomalená doprava alebo dopravná zápcha a ponúkne vám alternatívne trasy. Aby vám cesta ubiehala rýchlejšie, je tento systém vybavený rádiovým príjmom a CD prehrávačom s funkciou prehrávania formátov MP3 a WMA. Vaša obľúbená hudba zaznie z ôsmich reproduktorov. Okrem toho máte k dispozícii rôzne možnosti pripojenia externých zdrojov, ako je USB rozhranie, dva sloty na SD karty a Bluetooth pripojenie.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

Zavrieť