Nový Beetle. Práve nastal čas.

S ostrými líniami. No bez hrán.

Nový Beetle zostal verný svojím líniám, no teraz prichádza s ešte výraznejším a športovejším dizajnom. Skutočný charakter, ktorý sa vďaka širokej ponuke individualizácií rád prispôsobí svojmu vodičovi a vodičke, no určite nie širokej mase. Ukážte aj vy profil - s novým modelom Beetle.

Pozor: výrazné krivky.

Nový Beetle sa so svojou športovou prednou časťou prezentuje teraz ešte sebavedomejšie a dokazuje, že čisté línie nemusia byť vždy rovné. Vďaka tomu nenechá nikoho chladným.

Galéria

Nový Beetle z rôznych perspektív.

Nový Beetle z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom modeli Jetta určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Beetle prichádza so sériovo dodávaným rádiom "Composition Colour" s ôsmimi reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Rádio "Composition Media" a navigácia "Discover Media" sa dodávajú na želanie a splnia takmer všetky vaše multimediálne želania.

Audio systém Fender®

Prináša rock'n'roll na každej jazde.

Zvukové systémy špecialistov na gitary a zosilňovače Fender® sú známe na celom svete. Na želanie si ho môžete užiť aj vo vašom modeli Volkswagen. Exkluzivitu audio systému poznáte na prvý pohľad: vďaka chrómovým aplikáciám okolo mriežky reproduktora a výraznému logu na reproduktoroch a stĺpiku.

App-Connect

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách.

Váš smartfón vám v mnohých prípadoch zjednodušuje všedný deň. So službou Car-Net App-Connect1 dodávanou na želanie vám môže byť užitočný aj počas jazdy. Aby ste sa mohli sústrediť na jazdu, môžete kompatibilné aplikácie pohodlne ovládať pomocou dotykového displeja vášho infotainment systému.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Hlasové ovládanie

Váš systém infotainment rozumie, čo chcete.

S hlasovým ovládaním využívate vo vašom vozidle rýchlejší a jednoduchší spôsob ovládania systému infotainment a rôznych iných funkcií. Hlasom môžete ovládať aj rádio "Composition Media" a navigačný systém "Discover Media" dodávané na želanie.

 

Asistenčné systémy

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Elektronická kontrola stability

Zabráni vozidlu, aby sa dostalo do šmyku.

Sériovo dodávaná elektronická kontrola stability je mimoriadne užitočná na mokrom a zľadovatenom povrchu. Prispieva k tomu, aby ste sa v kritických situáciách nedostali do šmyku.

Cúvacia kamera "Rear Assist"

Pretože vzadu nemáte oči.

Cúvacia kamera "Rear Assist" dodávaná na želanie vám umožňuje vidieť prekážky za vozidlom. Kamera integrovaná v zadnej časti vozidla prenáša obraz na displej informačného systému. Vďaka nej je parkovanie výrazne jednoduchšie a môžete lepšie vidieť prekážky za vozidlom.

Parkovacie senzory "ParkPilot"

Pri parkovaní vám pomôže váš sluch.

Úzke parkovacie miesto? A nemáte nikoho, kto by vás nasmeroval? S parkovacími senzormi "ParkPilot" dodávanými na želanie nepotrebujete ďalšiu podporu. Tento systém možno nie je taký šarmantný, ale zase je spoľahlivý. 

Bi-xenónové svetlomety s denným LED svietením

Vyzerajú dobre. A vďaka ním vidíte lepšie.

Okrúhle svetlomety sú typické pre šarmantný dizajn chrobáka. Na želanie ho však môžete vybaviť aj bi-xenónovými svetlometmi. Integrujú stretávacie a diaľkové svetlá s výrazným denným LED svietením.

Efektívnosť

Motory

S výkonom a účinnosťou sa dostanete ďalej.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

BlueMotion Technology

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam.

Keď sa rozhodnete pre Volkswagen s BlueMotion Technology, získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráce rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva. Preto vás poteší to, že je Beetle sériovo vybavený systémami BlueMotion Technology.

Prídavné prístroje

Pocit ako v pretekárskom vozidle vás nadchne.

Tri okrúhle prístroje. Umiestnené v strede. A čoskoro nenahraditeľné: S prídavnými prístrojmi dodávanými na želanie sa palubná doska v modeli Beetle zmení na športový kokpit. Zintenzívnite si vaše potešenie z jazdy!

Dvojspojková prevodovka DSG

Radí rýchlejšie. A úspornejšie.

Dvojspojková prevodovka DSG umožňuje plynulú zmenu prevodových stupňov bez prerušenia krútiaceho momentu. Spája pritom výhody manuálnej a automatickej prevodovky a prispieva k nižšej spotrebe paliva.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky