Nový Beetle Cabriolet Dune Stage driving.

Z cesty si urobí javisko.

Pretože ten, kto prichádza s podvozkom do zhoršených podmienok, širšou jazdnou stopou a v žltom metalízovom lakovaní "Sandstorm" (dodáva sa na želanie) vyzerá tak oslňujúco, ten sa môže prezentovať trochu extrovertnejšie.

Zadný spojler sa postará o optimálne jazdné vlastnosti a vozidlu dodá športový charakter. Celkový dynamický dojem ďalej dotvárajú výrazné nárazníky, vpredu s doplnkami v nerezovom prevedení, a strieborný lakovaný difúzor. Zadné LED svetlá a LED osvetlenie tabuľky s evidenčným číslom zabezpečujú to, aby vás všetci dobre videli. Mimoriadne sebavedomo sa Beetle Cabriolet Dune prezentuje aj vďaka doplnkom bočných prahov v striebornom lakovanom prevedení.

Prístupný pre dobrodružstvá.

S 18-palcovými diskami z ľahkých zliatin "Canyon" v čiernom leštenom prevedení alebo s diskami "Sandstorm Yellow" dodávanými na želanie uniká Beetle Cabriolet Dunen všednosti hlavného prúdu. Polep* "Dune" nad prahmi dverí charakterizuje jeho skutočný individualizmus.

 

* Právne upozornenie k produktu: Dekoratívne fólie môžu preukázať známky opotrebenia a starnutia pri priamom slnečnom žiarení po 1 až 3 rokoch alebo v horúcich klimatických zónach v priebehu jedného roka. Ak sú fólie na karosérii nalepené dlhšiu dobu, farba karosérie pod fóliou môže byť odlišná od farby zvyšnej karosérie.

Vlastný, silný charakter.

Predná časť vozidla s novým nárazníkom vrátane nového dizajnu svetiel do hmly a čierneho otvoru pre prívod chladiaceho vzduchu s mriežkou v dizajne včelieho plastu prezentuje veľkú chuť na dobrodružstvo. To, čo Beetle Cabriolet Dune nechá za sebou, vidíte v spätných zrkadlách s krytmi v striebornom lesklom prevedení. O ďalšie zvedavé pohľady sa postarajú čierne kryty podbehov kolies a čierne ochranné kryty spodnej časti karosérie.

Charizmatický a nezávislý.

Aj interiér nového modelu Beetle Cabriolet Dune je všetko len nie obyčajný. Dizajnový kryt palubnej dosky, na želanie lakovaný vo farbe "Sandstorm Yellow" dokonale ladí s ozdobnými švami vo farbe "Curry" na multifunkčnom koženom volante a hlavici radiacej páky, ktoré sa prezentujú v špeciálnom dizajne.

Športový charakter vo farbe "Curry".

Športové sedadlá s poťahmi "Global" a kontrastným prešívaním "Curry" zabezpečujú komfortný športový charakter.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky