Nový Beetle Cabriolet. Práve nastal čas.

Pocit slobody za 9,5 sekundy.

V Beetle Cabriolet zažijete vašu vlastnú podobu voľnosti - nielen vtedy, keď si otvoríte strechu. Pretože jeho výbava vám poskytuje rôzne možnosti individualizácie. A dobrú náladu si zachováte aj vtedy, keď sa slnko skryje za oblaky.

Plnoautomatická plátená strecha sa otvorí len za 9,5 sekundy a pri rýchlosti do 50 km/h. Zadné okno z bezpečnostného skla a integrovaná výplň čalúnenia redukuje rušivé zvuky a okrem toho je extrémne odolná voči poveternostným vplyvom.

 

Pozor: ostré krivky.

Beetle Cabriolet sa so svojou športovou prednou časťou prezentuje teraz ešte sebavedomejšie a dokazuje to, že čisté línie nemusia byť vždy rovné. Vďaka tomu nenechá jeho dizajn nikoho chladným.

Galéria

Nový Beetle Cabriolet z rôznych perspektív.

Nový Beetle Cabriolet z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom modeli Beetle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Beetle prichádza so sériovo dodávaným rádiom "Composition Colour" s ôsmimi reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Rádio "Composition Media" a navigácia "Discover Media" sa dodávajú na želanie a splnia takmer všetky vaše multimediálne želania.

Audio systém Fender®

Prináša rock'n'roll na každej jazde.

Zvukové systémy špecialistov na gitary a zosilňovače Fender® sú známe na celom svete. Na želanie si ho môžete užiť aj vo vašom modeli Volkswagen. Exkluzivitu audio systému poznáte na prvý pohľad: vďaka chrómovým aplikáciám okolo mriežky reproduktora a výraznému logu na reproduktoroch a stĺpiku.

App-Connect

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách.

Váš smartfón vám v mnohých prípadoch zjednodušuje všedný deň. So službou Car-Net App-Connect1 dodávanou na želanie vám môže byť užitočný aj počas jazdy. Aby ste sa mohli sústrediť na jazdu, môžete kompatibilné aplikácie pohodlne ovládať pomocou dotykového displeja vášho infotainment systému.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Hlasové ovládanie

Váš systém infotainment rozumie, čo chcete.

S hlasovým ovládaním využívate vo vašom vozidle rýchlejší a jednoduchší spôsob ovládania systému infotainment a rôznych iných funkcií. Hlasom môžete ovládať aj rádio "Composition Media" a navigačný systém "Discover Media" dodávané na želanie.

 

Asistenčné systémy

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Elektronická kontrola stability

Zabráni vozidlu, aby sa dostalo do šmyku.

Sériovo dodávaná elektronická kontrola stability je mimoriadne užitočná na mokrom a zľadovatenom povrchu. Prispieva k tomu, aby ste sa v kritických situáciách nedostali do šmyku.

Cúvacia kamera "Rear Assist"

Pretože vzadu nemáte oči.

Cúvacia kamera "Rear Assist" dodávaná na želanie vám umožňuje vidieť prekážky za vozidlom. Kamera integrovaná v zadnej časti vozidla prenáša obraz na displej informačného systému. Vďaka nej je parkovanie výrazne jednoduchšie a môžete lepšie vidieť prekážky za vozidlom.

Parkovacie senzory "ParkPilot"

Pri parkovaní vám pomôže váš sluch.

Úzke parkovacie miesto? A nemáte nikoho, kto by vás nasmeroval? S parkovacími senzormi "ParkPilot" dodávanými na želanie nepotrebujete ďalšiu podporu. Tento systém možno nie je taký šarmantný, ale zase je spoľahlivý.

Efektívnosť

Motory

S výkonom a účinnosťou sa dostanete ďalej.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

BlueMotion Technology

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam.

Keď sa rozhodnete pre Volkswagen s BlueMotion Technology, získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráce rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva. Preto vás poteší to, že je Beetle sériovo vybavený systémami BlueMotion Technology.

Prídavné prístroje

Pocit ako v pretekárskom vozidle vás nadchne.

Tri okrúhle prístroje. Umiestnené v strede. A čoskoro nenahraditeľné: S prídavnými prístrojmi dodávanými na želanie sa palubná doska v modeli Beetle Cabriolet zmení na športový kokpit. Zintenzívnite si vaše potešenie z jazdy!

Dvojspojková prevodovka DSG

Šetrí radenie, nie potešenie z jazdy.

Dvojspojková prevodovka DSG umožňuje plynulú zmenu prevodových stupňov bez prerušenia krútiaceho momentu. Spája pritom výhody manuálnej a automatickej prevodovky a prispieva k nižšej spotrebe paliva.

Komfort

Protiveterná clona

Užite si čerstvý vzduch bez prievanu.

Otvorte strechu a užite si jazdu: Na želanie dodávaná protiveterná clona vás pritom chráni pred nepríjemným vírením vzduchu. A keď ju nepoužívate, uložíte ju do batožinového priestoru.

Všestrannosť

Kabriolet, ktorý vás pohodlne prevezie všedným dňom.

Keď dokáže auto splniť všetky každodenné potreby svojho majiteľa, potom je to dobré auto. Beetle Cabriolet je vybavený rôznymi praktickým úložnými priehradkami a funkciami, aby vám uľahčil čas strávený v aute počas vášho všedného dňa.

Bi-xenónové svetlomety s denným LED svietením

Vyzerajú dobre. A vďaka ním vidíte lepšie.

Okrúhle svetlomety sú typické pre šarmantný dizajn chrobáka. Na želanie ho však môžete vybaviť aj bi-xenónovými svetlometmi. Integrujú stretávacie a diaľkové svetlá s výrazným denným LED svietením.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky