Precestujte svet hudby

Zvuk

Sériovo dodávané rádio "Composition Media" je vybavené ôsmimi reproduktormi, FM rádiom a CD prehrávačom s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA. Ďalšie možnosti pripojenia externých zariadení vám okrem toho ponúka slot na SD kartu, mediálna zásuvka AUX-IN a USB rozhranie. Váš mobilný telefón pripojíte jednoducho prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Systém disponuje užitočnou približovacou senzorikou: Ak sa palec približuje k ovládaciemu poľu na displeji, pole sa zvýrazní tak, že sa zväčší. Vďaka tomuto spôsobu je ovládanie ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.

Vo vašom modeli Arteon si na želanie užijete digitálny rádiový príjem DAB+. Okrem toho môžete prijímať aktuálne dopravné správy, veľa rádiových vysielačov, hudbu, počasie a veľa ďalších vecí. Dokonca grafiky, zobraziť sa dajú napríklad mapy miest alebo animácie.

Na želanie dodávaný, pre vnútorný priestor vozidla dokonale vyladený zvukový systém "DYNAUDIO Confidence" s priestorovým zvukom, dvanástimi reproduktormi vrátane centrálneho a subwoofera s celkovým výkonom 700 W je zárukou fantastického zážitku z hudby a optimálneho a pre všetkých pasažierov vozidla individuálne prispôsobiteľného zvuku.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť