Precestujte svet hudby

Zvuk

Sériovo dodávané rádio "Composition Media" je vybavené ôsmimi reproduktormi, FM rádiom a CD prehrávačom s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA. Ďalšie možnosti pripojenia externých zariadení vám okrem toho ponúka slot na SD kartu, mediálna zásuvka AUX-IN a USB rozhranie. Váš mobilný telefón pripojíte jednoducho prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Systém disponuje užitočnou približovacou senzorikou: Ak sa palec približuje k ovládaciemu poľu na displeji, pole sa zvýrazní tak, že sa zväčší. Vďaka tomuto spôsobu je ovládanie ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.

Vo vašom modeli Arteon si na želanie užijete digitálny rádiový príjem DAB+. Okrem toho môžete prijímať aktuálne dopravné správy, veľa rádiových vysielačov, hudbu, počasie a veľa ďalších vecí. Dokonca grafiky, zobraziť sa dajú napríklad mapy miest alebo animácie.

Na želanie dodávaný, pre vnútorný priestor vozidla dokonale vyladený zvukový systém "DYNAUDIO Confidence" s priestorovým zvukom, dvanástimi reproduktormi vrátane centrálneho a subwoofera s celkovým výkonom 700 W je zárukou fantastického zážitku z hudby a optimálneho a pre všetkých pasažierov vozidla individuálne prispôsobiteľného zvuku.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen