Telefonovanie

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie

Obidve voliteľné rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov ponúkajú mimoriadne vysokú kvalitu hlasu vďaka digitálnemu rečovému procesoru, kvalitnému mikrofónu v strope a reproduktorom vozidla. Pomocou pripojenia k vonkajšej anténe je príjem optimálny aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu.

Aby vás počas jazdy nič nerušilo, môžete hovory realizovať prostredníctvom hlasových pokynov alebo si nechať prečítať textové správy. Pomocou rozhrania Bluetooth si viete prehrať hudbu uloženú vo vašom smartfóne cez zvukový systém v modeli Arteon.

Vo verzii "Comfort" sa váš mobilný telefón pripojí k vonkajšej anténe prostredníctvom induktívneho anténového pripojenia, ktoré je integrované do stredovej lakťovej opierky. Telefón tam máte dobre uložený a ušetríte za kúpu dodatočného držiaka na telefón.

Rozhranie "Premium" vám prostredníctvom rozhrania Bluetooth umožní hovor preniesť do vozidla a pokračovať v ňom s využitím funkcie hands-free - za predpokladu, že váš mobilný telefón disponuje rozhraním Bluetooth® a protokolom rSAP (remote SIM Access Profile). Systém môžete ovládať prostredníctvom hlasového ovládania, multifunkčného volantu alebo systému infotainment. Veľmi jednoducho a presne podľa vašich predstáv. Prípadne môžete do systému infotainment vložiť ďalšiu SIM kartu s dátovým paušálom. A pomocou integrovaného WIFI hotspotu môžete vy a vaši spolucestujúci používať internet počas jazdy.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen