Sedadlá

 

V modeli Arteon Comfortline a Highline máte na želanie k dispozícii plne elektrické sedadlá, ktoré sa vďaka mnohým funkciám postarajú o vaše pohodlie. Okrem iného si tak môžete užiť výhody elektricky nastaviteľnej bedrovej opierky. Ak sa rozhodnete pre Arteon Comfortline môžete si na týchto sedadlách užiť funkciu aktívnej klimatizácie. Ventilátory, ktoré vedú vzduch jemne popri telu a na želanie tak ovplyvňujú teplotu, zabezpečujú príjemné vetranie. Vlhkosť a teplo odvádzajú špeciálne tvarované vzduchové kanáliky v čalúnení sedadla, aby ste sa aj na dlhých cestách cítili príjemne. Sedadlo nastaviteľné v 12-tich rôznych smeroch (na želanie pre výbavu Comfortline), ako aj sedadlo nastaviteľné v 14-tich smeroch (na želanie pre výbavu Comfortline a Highline) ponúkajú vodičovi možnosť nechať sa pri jazde rozmaznávať masážou.

Bez ohľadu na to, pre ktorý variant sa rozhodnete, ako vodič budete sedieť na sedadle ergoComfort, ktoré je mimoriadne pohodlné pre vašu chrbticu. Pre výbornú ergonómiu bolo sedadlo ocenené nezávislým hnutím za zdravý chrbát.

V modeli Arteon sa môžu aj cestujúci na zadných sedadlách cítiť ako doma, napríklad vďaka veľkorysému priestoru nad hlavou a v oblasti nôh.

Zavrieť