Park Assist

Parkovanie s citom

Ďalšou možnosťou je cúvacia kamera "Rear View", ktorá vám, v rámci možností systému, pomôže zachovať si pri cúvaní prehľad o premávke.

Na želanie dodávaný priestorový kamerový systém Area View vám dokonca ponúka 360° pohľad na okolie vášho vozidla Arteon. Pomocou systému infotainment a štyroch kamier dobre vidíte tie oblasti, ktoré sú z pozície vodiča ťažko prehľadné, hlavne vtedy, keď máte malý priestor na manévrovanie s vozidlom.

Voliteľná funkcia vyparkovania vozidla vás v rámci možností daných systémom podporuje pri cúvaní z parkovacieho miesta. Systém kontroluje oblasť za vozidlom pomocou senzorov integrovaných do zadného nárazníka. Ak sa k vám priblíži iné vozidlo na kritickú vzdialenosť, zaznie zvukový signál. Ak vodič na signál nereaguje, systém môže brzdovým zásahom minimalizovať prípadné následky kolízie.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť