Park Assist

Parkovanie s citom

Ďalšou možnosťou je cúvacia kamera "Rear View", ktorá vám, v rámci možností systému, pomôže zachovať si pri cúvaní prehľad o premávke.

Na želanie dodávaný priestorový kamerový systém Area View vám dokonca ponúka 360° pohľad na okolie vášho vozidla Arteon. Pomocou systému infotainment a štyroch kamier dobre vidíte tie oblasti, ktoré sú z pozície vodiča ťažko prehľadné, hlavne vtedy, keď máte malý priestor na manévrovanie s vozidlom.

Voliteľná funkcia vyparkovania vozidla vás v rámci možností daných systémom podporuje pri cúvaní z parkovacieho miesta. Systém kontroluje oblasť za vozidlom pomocou senzorov integrovaných do zadného nárazníka. Ak sa k vám priblíži iné vozidlo na kritickú vzdialenosť, zaznie zvukový signál. Ak vodič na signál nereaguje, systém môže brzdovým zásahom minimalizovať prípadné následky kolízie.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen