Navigácia môže byť taká komfortná

Hands-free telefonovanie v modeli Arteon je vďaka integrovanému rozhraniu Bluetooth výrazne pohodlnejšie. Navigačný systém "Discover Media" je pre jednoduché ovládanie vybavený dotykovým displejom, ďalej CD prehrávačom, dvomi USB zásuvkami pre iPod/iPhone, jednou USB zásuvkou, ktorá je určená na nabíjanie, dvomi slotmi na SD karty s funkciou prehrávania formátov MP3 a WMA.
Ak chcete viac, potom je tu navigačný systém "Discover Pro" pre náročných. Ponúka displej s uhlopriečkou 23,4 cm, prehľadné zobrazenie mapy v 3D formáte a internú flash pamäť. Hlasové ovládanie reaguje na vyslovenie mesta a ulice a trasu prepočíta podľa pokynov. Pokiaľ je váš telefón pripojený k systému vozidla, môžete jednoducho telefonovať ľuďom z vášho telefónneho zoznamu tak, že len vyslovíte meno dotyčnej osoby. Vďaka tomuto systému môžete nechať obidve ruky na volante a plne sa sústrediť na premávku.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť