Navigácia môže byť taká komfortná

Hands-free telefonovanie v modeli Arteon je vďaka integrovanému rozhraniu Bluetooth výrazne pohodlnejšie. Navigačný systém "Discover Media" je pre jednoduché ovládanie vybavený dotykovým displejom, ďalej CD prehrávačom, dvomi USB zásuvkami pre iPod/iPhone, jednou USB zásuvkou, ktorá je určená na nabíjanie, dvomi slotmi na SD karty s funkciou prehrávania formátov MP3 a WMA.
Ak chcete viac, potom je tu navigačný systém "Discover Pro" pre náročných. Ponúka displej s uhlopriečkou 23,4 cm, prehľadné zobrazenie mapy v 3D formáte a internú flash pamäť. Hlasové ovládanie reaguje na vyslovenie mesta a ulice a trasu prepočíta podľa pokynov. Pokiaľ je váš telefón pripojený k systému vozidla, môžete jednoducho telefonovať ľuďom z vášho telefónneho zoznamu tak, že len vyslovíte meno dotyčnej osoby. Vďaka tomuto systému môžete nechať obidve ruky na volante a plne sa sústrediť na premávku.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen