Motory

Pod kapotou skrýva nový Arteon niekoľko efektívnych motorov a variantov pohonu poskytujúcich maximálnu jazdnú dynamiku. Pre výbavu Elegance a R-Line je k dispozícii 176 kW (240 k) TDI biturbo motor (kombinovaná spotreba: 5,9 l/100km; kombinované emisie CO2: 152 g/km), ktorý patrí medzi najvýkonnejšie vznetové motory na trhu. Pohon všetkých kolies 4MOTION, elektronická uzávierka diferenciálu XDS a adaptívne riadenie podvozka DCC sú pri tomto motore štandardom.

To isté platí aj pre najvýkonnejší benzínový motor 206 kW (280 k) TSI, ktorý sa dodáva výlučne so stupňami výbavy Elegance a R-Line. (kombinovaná spotreba: 7,3 l/100km; kombinované emisie CO2: 164 g/km).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen