Klimatizácia

V modeli Arteon je klimatizácia "Air Care Climatronic" s 3-zónovou reguláciou teploty súčasťou sériovej výbavy. V kombinácii s na želanie dodávaným elegantným skleneným panoramatickým výklopným a posuvným strešným oknom s funkciou vyklopenia a posúvania zabezpečí nielen exkluzívny vzhľad a skvelé výhľady. Svetlo, ktoré cez toto okno vstupuje do interiéru vozidla vytvára jedinečný veľkorysý priestor.

Okrem toho disponuje Arteon na želanie dodávaným inovatívnym klimatizovaným komfortným čelným sklom. Bezdrôtovo vyhrievané čelné sklo, ktoré odráža infračervené svetlo minimalizuje priame oslnenie slnečným svetlom.

Pasažierov na zadných sedadlách chránia pred intenzívnym slnečným žiarením stmavené zadné a bočné okná vzadu, ktoré tiež zvýrazňujú elegantný vzhľad modelu Arteon.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť