Komfort na najvyššej úrovni

Interiér

Voliteľné dekoračné obklady z hliníka a pravého dreva vás oslovia skutočne luxusným vzhľadom, súčasne vám ponúkajú exkluzívny pôžitok na dotyk - rovnako ako sklenený predný panel na želanie dodávaného navigačného systému "Discover Pro", ktorý dodáva dotykovému displeju vzhľad a haptiku prémiového tabletu. Okrem toho môžete Arteon vybaviť rôznymi prémiovými technológiami, napríklad voliteľným ambientným osvetlením pre individuálne náladové osvetlenie vo vozidle a mnohými inými prvotriednymi možnosťami.

Pre obidve výbavy Comfortline a Highline sa dodávajú mimoriadne vyberané poťahy: V sériovej výbave si užijete kožu "Vienna" v kombinácii s jemnou alcantarou, napríklad v sivom odtieni "Mistral". Alebo sa môžete rozhodnúť pre kožu "Nappa", ku ktorej patria športové karbónové prvky vo výbave Arteon Highline.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen