Komfort na najvyššej úrovni

Interiér

Voliteľné dekoračné obklady z hliníka a pravého dreva vás oslovia skutočne luxusným vzhľadom, súčasne vám ponúkajú exkluzívny pôžitok na dotyk - rovnako ako sklenený predný panel na želanie dodávaného navigačného systému "Discover Pro", ktorý dodáva dotykovému displeju vzhľad a haptiku prémiového tabletu. Okrem toho môžete Arteon vybaviť rôznymi prémiovými technológiami, napríklad voliteľným ambientným osvetlením pre individuálne náladové osvetlenie vo vozidle a mnohými inými prvotriednymi možnosťami.

Pre obidve výbavy Comfortline a Highline sa dodávajú mimoriadne vyberané poťahy: V sériovej výbave si užijete kožu "Vienna" v kombinácii s jemnou alcantarou, napríklad v sivom odtieni "Mistral". Alebo sa môžete rozhodnúť pre kožu "Nappa", ku ktorej patria športové karbónové prvky vo výbave Arteon Highline.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť