Dizajn, ktorý vyráža dych

Exteriér

Spredu vás okamžite upúta široká kapota motora. Jeho predĺžená silueta s dlhým rázvorom sa postará o jedinečný bočný profil a ponúka veľký komfort a priestor pre nohy na všetkých miestach. Bezrámové bočné okná, klasický prvok modelov kupé, sprostredkujú vozidlu zase exkluzívnu eleganciu. Silný a dynamický charakter dodávajú modelu Arteon disky z ľahkých zliatin s veľkosťou až do 20 palcov. Výnimočnému dizajnu zadných partií dominujú dohora výklopné dvere batožinového priestoru so sériovo dodávanými zadnými LED svetlami s výraznou tmavočervenou svetelnou identitou. Skvelý dizajn zvýrazňuje elegantné tvary a dodatočne zvyšuje praktické využitie vozidla v každodennom živote. Silný charakter z každej perspektívy.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen