Spojiť sily. Šetriť palivo

eHybrid

Štúdia nového modelu Arteon eHybrid*, ktorá sa približuje k sériovému vozidlu, spája výhody dvoch systémov. Elektrický motor mu umožňuje jazdiť v meste takmer ticho a s nulovými emisiami, pri vyšších rýchlostiach a dlhších vzdialenostiach využíva výkonný benzínový motor TSI. Pre maximálny nástup výkonu je možné po stlačení tlačidla "boost" využiť silu obidvoch motorov. Tankovanie benzínu funguje ako obvykle a nabíjanie je tiež jednoduché: nabíjací konektor stačí pripojiť k vozidlu, hotovo.

* Do ponuky bude zaradený neskôr.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen