VW Arteon: Displeje

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú zobrazené na 31,2 cm (12,3 palcov) veľkom farebnom displeji TFT s vysokým rozlíšením. Prostredníctvom rôznych informačných profilov môžete cielene nastaviť dôležitosť pri údajoch, ktoré sú na prístrojovom paneli zobrazené súčasne s klasickými ukazovateľmi ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov. Výber informačných profilov sa uskutočňuje rýchlo a jednoducho prostredníctvom sériovo dodávaného multifunkčného volantu. Podľa potreby môžete na displeji zobraziť detailné informácie o jazde alebo pridať optické zobrazenie vašich asistenčných systémov.

Head-up Display (na želanie) zobrazuje dôležité jazdné informácie bezprostredne vo vašom zornom poli. Rýchlosť jazdy, dopravné značky, aktivity asistenčných systémov, ako aj výstražné upozornenia a grafické pokyny pre navigáciu sa premietajú na kvalitnú sklenenú plochu pred predným sklom. Tak môžete všetko okamžite odčítať a napriek tomu sa môžete sústrediť na cestu. Sklenená plocha, na ktorú sa dáta premietajú, sa na želanie dá zasunúť do prístrojového panelu a uzavrieť.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť