VW Arteon: Displeje

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú zobrazené na 31,2 cm (12,3 palcov) veľkom farebnom displeji TFT s vysokým rozlíšením. Prostredníctvom rôznych informačných profilov môžete cielene nastaviť dôležitosť pri údajoch, ktoré sú na prístrojovom paneli zobrazené súčasne s klasickými ukazovateľmi ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov. Výber informačných profilov sa uskutočňuje rýchlo a jednoducho prostredníctvom sériovo dodávaného multifunkčného volantu. Podľa potreby môžete na displeji zobraziť detailné informácie o jazde alebo pridať optické zobrazenie vašich asistenčných systémov.

Head-up Display (na želanie) zobrazuje dôležité jazdné informácie bezprostredne vo vašom zornom poli. Rýchlosť jazdy, dopravné značky, aktivity asistenčných systémov, ako aj výstražné upozornenia a grafické pokyny pre navigáciu sa premietajú na kvalitnú sklenenú plochu pred predným sklom. Tak môžete všetko okamžite odčítať a napriek tomu sa môžete sústrediť na cestu. Sklenená plocha, na ktorú sa dáta premietajú, sa na želanie dá zasunúť do prístrojového panelu a uzavrieť.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen