Dva pohony. Dvojnásobné potešenie z jazdy

Nový Arteon Shooting Brake eHybrid je plug-in hybridné vozidlo s elektrickým a benzínovým motorom TSI. Vozidlo štartuje v tichom e-režime s lokálne nulovými emisiami, v ktorom je v prevádzke len elektromotor. Ak prostredníctvom funkcie výberu jazdného režimu aktivujete hybridný režim, skombinujete 1,4 litrový štvorvalcový spaľovací a elektromotor s výkonom 85 kW (115 k) do systémového výkonu 160 kW (218 k). Prenechajte modelu Arteon optimálne koordinovanie oboch motorov a jazdite na dlhšie vzdialenosti efektívne alebo využite výkon oboch motorov na zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 7,8 sekundy.

Špeciálnou funkciou je interakcia medzi navigáciou a riadením pohonu v hybridnom režime. Pri štarte zadajte cieľovú destináciu do navigácie a pri aktivovanom hybridnom režime spustíte navigáciu, systém po celej trase optimalizuje interakciu medzi spaľovacím a elektrický motorom. Funkcia ponúka najefektívnejšie využitie oboch pohonov pre úspornú jazdu a maximálne predĺženie dojazdu na elektrický pohon.

Dojazd
Efektívna jazda

Nový Arteon Shooting Brake eHybrid s plug-in hybridnou technológiou a dojazdom na čisto elektrický pohon až 57 kilometrov - podľa štandardu WLTP - dokazuje, že efektívna mobilita aj v teréne už nie je víziou budúcnosti. A v hybridnom e-režime dokonca lokálne s nulovými emisiami a takmer ticho.

Výbava
Pekná budúcnosť

Pohon eHybrid je v ponuke pri výbavách Elegance a R-Line. Sériová výbava zahŕňa širokú ponuku komfortných a dizajnových prvkov, ku ktorým patria zadné 3D LED svetlá s dynamickými smerovými svetlami, digitálny prístrojový panel Digital Cockpit Pro alebo aj navigačný systém "Discover Media" vrátane funkcie streamovanie & internet.

Výbava Elegance a R-Line vám navyše ponúka rozšírený výber voliteľnej výbavy:

  • rozšírená ponuka, čiastočne exkluzívny výber lakov

  • väčší výber diskov

  • rôzne možnosti výbavy interiéru, ktoré zahŕňajú rôzne farby a materiály

  • športové sedadlá

*Využívanie služieb "Streamovanie a internet" potrebuje zákazník súkromný dátový kredit (dátový limit na eSIM alebo cez WiFi tethering) a musí mať vytvorený účet pre príslušnú streamovaciu službu.

Manažment nabíjania
Nabitie batérie na jej plnú kapacitu nemusí trvať dlho

Nabíjanie modelu Arteon eHybrid je jednoduché. Nabíjací kábel pripojíte k domácej elektrickej zásuvke alebo k voliteľnej domácej nabíjacej stanici wallbox. Pri poslednej spomenutej možnosti je lítium-iónová batéria nabitá na svoju plnú kapacitu za 3,5 hodiny. A keď ste na cestách, máte po celej Európe k dispozícii viac ako 100 000 nabíjacích staníc, kde môžete platiť bezhotovostne a bezkontaktne.

Program šport
Väčší výkon s "režimom S"

Nikto nedokáže mať dobrú náladu stlačením tlačidla. Vy, áno. Či už s čisto elektrickým pohonom, alebo ako kombinácia elektrického a spaľovacieho motora: Typ pohonu zvolíte jednoducho pomocou prepínača režimu jazdy. V hybridnom režime sa spojí výkon obidvoch pohonov, čo zabezpečí mimoriadne vysokú účinnosť.

"Režim S": jedenkrát zatlačíte voliacu páku a zaradíte rýchlostný stupeň "S" (športový program). Takto môžete naplno využiť rezervy výkonu hybridného pohonu a zvyšok jazdy si užiť s veľkým úsmevom. Opätovným zatlačením voliacej páky sa vrátite späť do úsporného režimu "D".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Teraz aj ako eHybrid Arteon Shooting Brake

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen