Súťaž o 9x nové Polo na víkend s plnou nádržou

24.11.2017

Súťaž o 9x nové Polo na víkend s plnou nádržou

V dňoch 24. 11. až 26. 11. prebieha súťaž o nové Polo na víkend v deviatich shopping centrách na Slovensku (Avion Shopping Park (Bratislava), Central (Bratislava), Aupark Shopping Center (Košice), OC Atrium Dubeň (Žilina), Galéria Mlyny (Nitra), City Aréna (Trnava), Obchodné centrum Laugaricio (Trenčín), Forum (Poprad) a Europa Shopping Center (Zvolen), kde je v týchto dňoch vystavený nový Volkswagen Polo.

Na zapojenie do súťaže je potrebné odfotiť nové Polo, alebo sa s ním odfotiť a postnúť túto fotografiu so správnym hashtagom (bez diakritiky) ako komentár pod súťažný post Súťaž o nové Polo na víkend na facebookovej stránke Volkswagen Slovensko.

Hashtag má byť v tvare #novepolomesto, kde slovo "mesto" nahradíte mestom, v ktorom bola fotografia vyhotovená (napríklad #novepolokosice)

Zo zapojených súťažiacich vyžrebujeme už 27. 11. 2017 deviatich výhercov, ktorí vyhrajú Nové Polo na víkend s plnou nádržou.

Mená výhercov zverejníme na tejto stránke, ako aj  prostredníctvom Facebook-ovej stránky Volkswagen Slovensko najneskôr 28. 11. 2017.

» Pravidlá súťaže (PDF)

Mená  výhercov súťaže:

Poprad: Peter Kunč
Bratislava - Central: Eugen Mészáros 
Bratislava - Avion Shopping Park: Dagmar Lipovská
Žilina: Marika Dokoupilová
Zvolen: Miloš Kmeť
Trnava: Ján Semančin
Trenčín: Marcel Rajnoha
Košice: Dana Sabolová
Nitra: Peter Barna