Volkswagen TV má nového moderátora!

25.04.2017

Súťaž o moderátora Volkswagen TV je oficiálne ukončená! Volkswagen TV našla svoju tvár a oficiálne prináša svoje prvé epizódy!

Do súťaže o tvár Volkswagen TV sa zapojilo celkovo až 72 súťažiacich! Zapojili sa tváre známe i neznáme a vybrať spomedzi nich toho najlepšieho bola riadna fuška. Prihliadalo sa na hlas ľudu, ale svoj hlas mali i odborní porotcovia. Do kastingu postúpilo 15 veľmi talentovaných a sympatických finalistov a o víťazovi rozhodovala 6-členná odborná porota v zložení Marek Chovanec - marketing manager Volkswagen, Mišo Karpat - motoristický novinár, PPPeter - známy slovenský youtuber, Ondrej Kořínek - kreatívny riaditeľ reklamnej agentúry MullenLowe GGK, Marek Štencl - režisér projektu Volkswagen TV, Andrea Becková - senior account manager mediálnej agentúry MediaCom. Pozrite si, ako prebiehal kasting.

Start Video

Novou moderátorskou tvárou projektu Volkswagen TV sa stal sympaťák Ondro Antálek! Ondrovi nechýba nadprirodzený šarm, masívny swag, výnimočné jazykové schopnosti ani vodičský preukaz typu Bééé. Je veľmi pohotový, vtipný, zvedavý, miluje značku Volkswagen a jednoznačne sa nebojí kamery! Vďaka svojej šikovnosti sa Ondrovi podarilo očariť porotu a tak sa spojiť s jednou z najpredávanejších značiek automobilov na svete. Získal lukratívnu zmluvu, nový Golf na rok a čaká ho veľa zábavy pri natáčaní jednotlivých epizód. Chcete o ňom zistiť viac? Pozrite si prvú epizódu Volkswagen TV, v ktorej sa Vám predstaví Ondro osobne!

V ďalších epizódach s Ondrom spoznáte technológie v autách z iného netradičného uhla aj spoločne ochutnáte neodolateľne chutné Volkswagen curry wurst-y. Mimochodom, vedeli ste, že sa ich vyrába viac ako automobilov Volkswagen? Ak ste žena, a neviete si vybrať, aký model je pre Vás ten naj, Ondro Vám poradí! Alebo túžite dostať sa na legendárny Volkswagen Woerthersee meeting, ale nikdy sa Vám to zatiaľ nepodarilo? Ondro Vás tam zvezie! Ak Vás zaujíma, aký je Ondrov najobľúbenejší love song do auta, alebo aké má zlozvyky pri šoférovaní, prihláste sa na odber YouTube Volkswagen Slovensko a sleduj Volkswagen TV!

Najbližšiu epizódu Vám prinesieme priamo z bratislavského autosalónu, ktorý začína už 25. apríla. Volkswagen stánok nájdete v hale B.0. Príďte nás navštíviť aj osobne, spoznajte nový exkluzívny Volkswagen Arteon, odfoťte sa s novým moderátorom Volkswagen TV a zrelaxujte sa vo Volkswagen TV Lounge!

 

Nezabudnite sa prihlásiť na odber YouTube kanálu Volkswagen Slovensko a nenechajte si ujsť žiadnu epizódu Volkswagen TV!