Zatvoriť menu
Zatvoriť

Financovanie 1,99%

Moderné financovanie s úrokom len 1,99%

 

Financovanie 1,99% poskytuje možnosť mesačných splátok s úrokovou mierou len 1,99% po dobu 24 - 72 mesiacov. Pri Financovaní 1,99% zaplatí zákazník pri prevzatí vozidla akontáciu v zvolenej výške 20 - 70 % a následne každý mesiac mesačnú splátku.
Rovnako ako pri iných spôsoboch financovania si zákazníci môžu dokúpiť predĺženú záruku o ďalšie 3 roky k zákonnej 2-ročnej záruke, ako aj výhodné povinné zmluvné a havarijné poistenie.
Ponuka Financovania 1,99% platí aj na akciové modely Slovakia, Edition, Business a R-line.
Príklady financovania si môžete pozrieť v kalkulačke  TU.

Výhody produktu Financovanie 1,99%:

  • Akontácia: 20 - 70 %
  • Trvanie zmluvy: 24 - 72 mesiacov
  • Platí pre fyzické a právnické osoby
  • Úrok: 1,99 %
  • Spracovateľský poplatok 0%

Ponuka financovania Financovanie 1,99% je od spoločnosti VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach, a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš  autorizovaný predajca Volkswagen

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen.