Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Financovanie 0,99%

 

Financovanie 0,99% poskytuje možnosť mesačných splátok s úrokovou mierou 0,99% po dobu 36 - 60 mesiacov. Pri Financovaní 0,99% zaplatí zákazník pri prevzatí vozidla akontáciu v zvolenej výške 20 - 70 % a následne každý mesiac mesačnú splátku.

Rovnako ako pri iných spôsoboch financovania si zákazníci môžu dokúpiť predĺženú záruku o ďalšie 3 roky k zákonnej 2-ročnej záruke, ako aj výhodné povinné zmluvné a havarijné poistenie.

Výhody produktu Financovanie 0,99%:

  • Akontácia: 20 - 70 %
  • Trvanie zmluvy: 36 - 60 mesiacov
  • Platí pre fyzické a právnické osoby
  • Úrok: 0,99 %
  • Spracovateľský poplatok 4,0% z financovanej hodnoty (nie z plnej ceny vozidla)

 

Ponuka platí do 31. 10. 2022. 

 

Viac informácií o produkte Financovanie 0,99% nájdete na tejto stránke.

 

Ponuka financovania Financovanie 0,99% je od spoločnosti VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach, a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš  autorizovaný predajca Volkswagen

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen.

Ponuka financovania Financovanie 0,99% neplatí pre modely up! a Touran.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen