Zatvoriť menu
Zatvoriť

Výnimočná ponuka skladových vozidiel

Vyberte si z lákavých modelov Passat, Arteon, Tiguan alebo Tiguan Allspace, ktoré na vás už čakajú v našich skladoch. Využite financovanie Profi Kredit na 1/4 splátky s 0 % úrokom teraz navyše s VWFS Bonusom na financovanie 500 €.


Akcia platí do 30. 9. 2020. Akcia sa vzťahuje iba na skladové vozidlá a ich počet je obmedzený.

Volkswagen Passat

+ Skladový bonus 5 000 €
+ Podnikateľský bonus 3 000 €

Volkswagen Arteon

+ Skladový bonus 5 000 €
+ Podnikateľský bonus 3 000 €

Volkswagen Tiguan

+ Skladový bonus až do 4 500 €
+ Podnikateľský bonus 1 500 €
+ Výbava zadarmo v hodnote až 2 440 €

Volkswagen Tiguan Allspace

+ Skladový bonus 4 000 €
+ Podnikateľský bonus 1 500 €
+ Výbava zadarmo v hodnote až 2 710 €

Skladový bonus sa vzťahuje na modely Passat, Arteon, Tiguan a Tiguan Allspace.
Podnikateľský bonus je určený pre podnikajúce fyzické a právnické osoby (subjekty, ktoré majú pridelené IČO). Výšky jednotlivých bonusov sa líšia v závislosti od modelu, výbavy a motorizácie. V prípade financovania vozidla na Úver/Kredit cez spoločnosť Volkswagen Financial Services sa VWFS Bonus na financovanie 500 € odpočíta z ceny vozidla. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Akcia sa vzťahuje na vybrané skladové vozidlá iba pre priameho spotrebiteľa v počte jedného vozidla na jednu fyzickú alebo právnickú osobu v jednom kalendárnom roku. Inzercia obsahuje reklamu na produkty "Financovanie Profi Kredit 1/4" a "Financovanie 0 %" od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Produkty "Financovanie Profi Kredit 1/4" a "Financovanie 0,0 %" platia na vybrané modely Volkswagen po splnení vopred stanovených podmienok na poskytnutie týchto produktov. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Obrázky vybraných modelov sú ilustračné. Spotreba paliva v l/100 km: 5,0 - 9,3 (kombinovaná), emisie CO₂ v g/km: 130 - 211 (kombinované). Akcia platí do 30.9.2020.

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen