Zatvoriť menu
Zatvoriť

SUVerénna ponuka, ktorú neprehliadnete.

 

T-Roc s bonusom 1 500 € už od 16 490 €.
T-Cross s bonusom 1 100 € už od 15 190 €.

 

  • Možnosť využiť bezúročné financovanie na 1/4 od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.
  • Bohatá sériová výbava
  • Výkonné a úsporné motory TSI a TDI
  • Moderné asistenčné systémy
  • Bohaté možnosti individualizácie

 

Uvedené bonusy a ceny sú vrátane bonusu 500 € pri financovaní vozidla prostredníctvom VWFS.  

Objednajte sa na skúšobnú jazdu a spoznajte svoje budúce auto hneď teraz. Poponáhľajte sa, ponuka platí len do 30. 9. 2020.

Uvedené ceny pri modeloch T-Roc a T-Cross predstavujú ceny po odrátaní individuálneho bonusu. Bonus 500 € pri využití financovania platí na nové zákaznícke objednávky do výroby a zo skladu iba pre priameho spotrebiteľa v počte jedného vozidla na jednu fyzickú alebo právnickú osobu v jednom kalendárnom roku. Celkový bonus 1100 € pre model T-Cross pozostáva z "Bonusu 2020" (600 €) a bonusu pri využití financovania VWFS (500 €).  Celkový bonus 1500 € pre model T-Roc pozostáva z "Bonusu 2020" (1 000 €) a bonusu pri využití financovania VWFS (500 €). Spotreba paliva v l/100 km: 5,4 - 8,5 (kombinovaná), emisie CO₂ v g/km: 140 - 192 (kombinované). Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Ponuka platí do 30. 9. 2020.

Inzercia obsahuje reklamu na produkt "Financovanie 0,0%" od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Produkt "Financovanie 0,0%" platí na vybrané modely Volkswagen po splnení vopred stanovených podmienok na poskytnutie tohto produktu. Fotografie sú ilustračné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen